PUBG Mobile 13.Sezon Yakında Başlıyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAPPUBG Mobil Sezon 12 bitiş tarihi, PUBG Mobile Royale Pass görevlerinden de görebileceğiniz gibi 11 Mayıs tarihinde sona erecek.

Bu bilgiye göre 13. Sezon 12 Mayıs 2020 tarihinde aktif hale gelecektir. Yeni görevlerin ve güncellemelerin gelmesi de yaklaşık olarak 13 Mayıs 2020 tarihine kadar tamamlanacağı da oyunun yapımcısı olan Tencent firmasının yaptığı açıklamalar arasında yer alıyor. 

Ancak 13 Mayıs 2020'de tam olarak tüm güncellemeleri alamazsanız endişelenmenize gerek yok,yeni bir sezonun oyunda yayınlanması tahmini olarak birkaç gün sürebilir.

PUBG Mobile'ın 13. Sezonu da 12. Sezon ile aynı şekilde çalışmaktadır. Önceki sezonlara göre daha farklı kaplamalar ve farklı modların bulunacağı 13. Sezon da genel olarak mağazada ve Royale Pass görevlerinin içerisinde bir kez daha, seviye atlayarak kilidini açmak için bol miktarda yeni ürünler ve benzeri bir Royale Pass'e sahip olacağımız anlamına gelir.

Bununla birlikte, Sezon 13 Royale Pass görevlerinde çeşitli kaplama ve kıyafet öğelerinin güncelleneceğini söyleyebiliriz.

Birkaç sızıntı haber ise PUBG Mobile Sezon 13 temasının içerisinde "farklı bir oyun temasının"  olacağı öne sürülüyor.

PUBG Mobile oyunundaki Sezon 13 Royale Pass görevlerini aktifleştirmek, çeşitli kaplamalara sahip olmak ve uygun fiyata royale pass almak için PUBG Mobile UC satın al linkini kullanabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?