PUBG Mobile 14-20 Mayıs Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 14-20 Mayıs Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’de hile kullanıp banlanan kişilerin haftalık raporu gönderildi. İşte karşınızda 14-20 Mayıs Ban Raporları.

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in hileye karşı olan sert tutumu bu haftada devam ediyor. Oyun içerisinde hile kullanıp, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılan kişiler için PUBG Mobile cephesi şu şekilde bir açıklama yaptı: "#BanPan yaşıyor ve harika durumda! 14-20 Mayıs tarihleri arasında 1.150.483 hesabın oyunumuza erişimini yasakladık. PUBG MOBILE güvenlik ekibi hile ile mücadele için büyük bir çaba sarf etmektedir. Siz de hile yazılımlarını aşağıdaki linkten bize bildirebilirsiniz! "

bit.ly/pubgmhilebildir   her hafta boyunca devam etmesini istediğimiz bu raporlar, tüm oyuncuları mutlu ediyor.

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

1.150.483 hesabın banlandığı bu haftada, ban yiyen oyuncuların %40’ı diğer seçeneği ile farklı yazılımlar kullandığı için yasaklandı. Bu da anti-hile sisteminin ne kadar önemli olduğunu bize tekrar gösteriyor. Yasaklanan oyunculardan %33’ü ise Bronz rütbede. %1’lik kısmın ise Fatih rütbesinde oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılması yine gözlerden kaçmıyor.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de hilelere karşı olan net tutumu bizi ve tüm hilesiz oyun isteyen oyuncuları bir hayli mutlu ediyor. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebilirsiniz. PUBG Mobile Sezon 19 tüm hızıyla devam ediyor. Detaylarını buraya tıklayarak görebilirsiniz. PUBG Mobile özelleştirmelere sahip olmak ve Sezon 19 fırsatlarını kaçırmamak içinkabasakalonline.comsitemizden indirimli uc satın alabilirsin.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?