Pubg Mobile 14. Sezon Başladı ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG MOBİLE 14. SEZONU BAŞLADI!

   Dünyanın en çok oynanan ve beğenilen battle royale oyunu olan PUBG'nin beklenen yeni sezonu 14.07.2020 itibariyle başladı. Tencent Games ekibi, her sezon oyuna yeni ve eğlenceli detaylar katması ile her geçen gün oyunun beğenisini artırırken bu sezon da yepyeni sürprizler ekleyerek oyunculara daha iyi bir battle royale deneyimi sundu.

    PUBG yeni sezon teması olan 'Spart the Flame' ile yeni kıyafetler ve güncellemeler oyuncuları karşılıyor. Yeni güncelleme ile eşsiz görünüme sahip kıyafetler ve ilginç öğeler alınabiliyor. Lig ödüllerinde her seviyede ayrı ödül bulunduran 14. Sezonda en iyi kıyafetlere ve silah görünümlerine sahip olmak için PUBG uc satın alma sitemizden yapılabilir.

Pubg Mobile 14.Sezon Ödülleri

PUBG Mobile, yeni sezonda da oyuncuların bir üst seviyeye geçtiği durumlarda oyuncuları ödüllendirmeye devam ediyor. Seviye ödülleri olarak oyunculara yeni avantajlar ve görünümler sağlayan yeni sezon ödülleri şöyledir ;

Altın Ligi : PUBG yeni sezonda oyuncular altın katmanını tamamladıktan sonra ödül olarak maske alabilmektedir.

Platin Ligi : PUBG yeni sezonda platin seviyesini tamamlayan oyuncular daha önce yayınlanmış olan ve yeni tasarımıyla beğeni toplayan eşsiz bir kıyafet alabilmektedir.

Elmas Ligi : PUBG Mobile'da en çok beğenilen silahlardan olan M24 çoğu oyuncuya göre AWM'den sonra görsel olarak en güzel ve kullanışlı keskin nişancı tüfeğidir. Sezon 14’te Elmas seviyesine ulaşan oyuncular ödül olarak M24 kaplaması almaktadırlar. Oyunda henüz birçok oyuncunun Elmas ligine çıkmadığı düşünüldüğünde kaplamaya sahip olmak için Elmas ligine çıkmak oyun içinde güzel bir ekipmana sahip olmanızı sağlamaktadır.

As Ligi : PUBG Mobile yeni sezonda da öncekiler gibi ödül paraşüt kaplaması olmaktadır. Sezon isminin yazılı olduğu ve  yeni sezonda  kırmızı-beyaz renklerden oluşan paraşütler, As ligine ulaşan oyuncular tarafından kullanılabilir.

Son dönemde 0.19.0 güncellemesi ve sonrasında gelen Livik Haritası ile yeni oyun alanı oluşturan PUBG, yeni sezon ile oyuncularına yeni deneyimleri sunuyor. Yeni sezonda oyuncuları bir de yeni bir kıyafet tasarımı bekliyor.

Oyundaki hediyeler ve ödüllerin güncellenmesi ile birlikte sitemizden Royale Pass ve Elit Pass Plus satın alabilirsiniz. Dilerseniz bunları satın almak yerine PUBG UC yükleme ile oyun içinde Royale Pass ve Elite Pass alabilirsiniz.


Not: Yeni sezon PUBG'de 600 UC ile Royale Pass alınabilirken Elit Pass Plus almak için 1800 UC gereklidir.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?