PUBG MOBİLE 14 ŞUBAT ÖZEL BÖLÜMÜ YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG MOBİLE 14 ŞUBAT ÖZEL BÖLÜMÜ

Pubg Mobile Türkiye, Youtube kanalında ‘Yaparsın Aşkım’ adlı yarışma programı formatı ile bir çekim gerçekleştirdi. Youtube’a yüklendiği ilk saatlerde 1 milyon izleyiciye ulaşan bu video ile trendlerde yerini aldı. Programın sunucusu olarak İlker AYRIK, her zamanki gibi neşeli tavırları ve esprileri ile konukları güldürmeyi başardı.

14 Şubat için özel çekilen ‘Yaparsın Aşkım’ programı, Pubg Mobile Türkiye Youtube kanalının en çok izlenen videolarından biri oldu. Yarışmacılar; Alper RENDE, Betül ÇAKMAK, Tugay GÖK, Nilay GÖK, Vural ÜZÜL, Kübra ÜZÜL, İpek İNAN ve Berkant CEN oldu. Yarışmacı çiftlerin ikili diyalogları izleyenleri güldürdü. Neşenin ve kahkahanın bol olduğu programda, çiftlerimiz çeşitli oyunlar oynayarak kıyasıya yarıştılar. Yaparsın Aşkım programında görmeye alıştığımız tava ile top atma gibi yarışmalar da yer aldı. Pubg Mobile’a özel puan toplama yarışmaları da yapıldı.

Kıyasıya geçen mücadelede Pubg Mobile Türkiye- Yaparsın Aşkım 14 Şubat özel bölümünün kazananı: Vural ve Kübra çifti oldu. Pubg Mobile Türkiye, Youtube kanalında yeni formatlar ile içerikler üretmeye devam ediyor. Pubg Mobile oyuncularının oyun içi özelleştirmelere sahip olması için en uygun fiyatlı uc kabasakalonline.com’da! Hala özelleştirmeler ile oyunun keyfini çıkarma şansı elde edemediysen kampanyalarımız bitmeden pubg mobile uc satın al.

Uc satın almak için buraya tıkla!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?