PUBG Mobile 15. Sezon Ne Zaman Başlayacak? YORUMLARI GÖSTER (1) YORUM YAP

PUBG MOBİLE 15. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Pubg Mobile severlerin son hız beklediği Pubg Mobile 15. Sezon 15 Eylül 2020’de başlaması bekleniyor. Önceki sezonlara benzer bir şekilde başlangıç sunacak Pubg Mobile 15. Sezon, Royale Passve Elite Pass Plus ile kullanıcılarına son hız yeni ödüller ile eşşiz bir hediye deneyimi yaşatacağından eminiz. 

Pubg Mobile 15. SEZON oyuncuları neler bekliyor? 

  • Yeni sezonun teması bilinmemekle beraber Ay teması olarak konuşulan Pubg Mobile teması hala sır perdelerinin arkasında saklanmayı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Pubg Mobile 15. Sezon yeni temasını merakla bekliyoruz.
  • Altın detayları içerisinde gerçekten çok esrarengiz olan siyah bir kıyafet giymesi beklenilen Sunny adında yeni bir karekter daha aramıza katılması tüm Pubg Mobile severler tarafından bekleniyor.
  • Oyuna gelen ve gündemi sarsacak bir mod Virüs Modu ile koronavirüs teması işlenecek ve dev bir virüs topu ile savaşıcak bu modu sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • Yeni kaplamalar Pubg Mobile 15. Sezon ile sizlerle buluşucak. Yeni bir sırt çantası, yeni paraşüt deseni, kıyafetler, dövmeler ve maskeler oyuna eklenmesi beklenen değişikler arasındadır. 
  • Haritalarda birkaç değişiklik yapılması öngürüldüğü ve haritalardaki eski konumlar yenileriyle değiştirilebilir. Erangel 2.0'ın 15. Sezonla birlikte gelip gelmeyeceği ise oyuncular arasında hala merak konusu.

Pubg Mobile 15. Sezon Royale Pass, Elite Pass Plus Nasıl Satın Alırım ?

Pubg Mobile 15. Sezonun başlaması 15 Eylül 2020 sabah saat 05:00 itibari ile yeni sezon başlamaktadır. Royale Pass ve Elite Pass Plus paketleri 15. Sezonun başlaması ile beraber siz değerli müşterilerimize sunulacaktır.  Royale Pass ve Elite Pass Plus paketlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Pubg Mobile Uc satın al oyun içerisinde Royale Pass paketini kendin aç ! Haydi bekleme Pubg Uc satın al !


Yorum Yap

27.08.2020 04:27
Bekliyoruz :)
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (6) Yanıtla