PUBG Mobile 17 - 23 Eylül Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 17 - 23 Eylül Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan geçen haftayla kıyasladığımızda yakın bir yasaklama raporu görüyoruz. İşte karşınızda 17 - 23 Eylül Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in bu haftanın ban raporunda dikkat çeken önemli ayrıntılarından biri hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki dengeli durum olmuş oldu. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncuları, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için : “#Banpan Acımıyor! 17 - 23 Eylül tarihleri arasında 909.827 hesap oyunumuzdan kalıcı olarak yasaklandı. Nedenlerin çoğunluğu şunlardı: Karakter Modelini Değiştirme, Otomatik Nişan Alma Hileleri, Hız Hileleri Doğru raporlamalar yaparak bize yardımcı olun!” şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşıyor. Hilelerin oyundan uzaklaştırılması da birçok oyuncuyu memnun ediyor.

Hilecileri raporlamak için : ➡ bit.ly/pubgmhilebildir

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

909.827 hesabın banlandığı bu haftada, ban yiyen oyuncuların %24’ü Karakter Modelinin değiştirilmesi hilesi yüzünden ban yedi. Görünümünü değiştirmek için hile kullanan ve yasaklanan birçok oyuncu olması dikkat çekiyor. Yasaklanan oyunculardan %29’u ise Bronz rütbede. %17’lik kısmın ise Taç rütbesinde oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Geçen haftaya göre rütbe yüzdelerine bakacak olursak Bronz rütbede artış olan bir yasaklama durumunun mevcut olduğunu görüyoruz.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de olduğu gibi tüm oyunlarda hile olmadan ve rekabete dayalı bir sistem olması için yasaklamaların devam etmesi oldukça memnun edici. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebilirsiniz. PUBG Mobile 22.Sezon büyük bir heyecanı son hızla devam ediyor. PUBG Mobile özelleştirmelere sahip olmak ve 22.Sezon heyecanına ortak olmak için kabasakalonline.com sitemizden En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?