PUBG Mobile 18 - 24 Haziran Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 18 - 24 Haziran Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan oyuncu sayısı olarak geçen haftayla karşılaştırdığımızda inanılmaz bir artış olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. İşte karşınızda 18 - 24 Haziran Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in bu haftanın ban raporunda dikkat çeken en önemli ayrıntı hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki inanılmaz artış oluyor. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncuları, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için : “PUBG MOBILE'da hilecilere asla yer yok! 18 - 24 Haziran arasında tam 3.884.690 hesabın oyunumuza erişimi kalıcı olarak yasaklandı. Tüm oyuncularımız için adil bir oyun deneyimi sunmaya çalışırken, sizler de oyun içi raporlama ile hilecilerle mücadeleye destek olun!  ” şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşıyor. Hilelerin oyundan uzaklaştırılması da birçok oyuncuyu memnun ediyor.

Hilecileri raporlamak için : ➡ bit.ly/pubgmhilebildir

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

3.884.690 hesabın banlandığı bu haftada, ban yiyen oyuncuların %76’sı Karakter Modelinin Değiştirilmesi hilesi yüzünden ban yedi. Yasaklanan oyunculardan %25’i ise Elmas rütbede. %27’lik kısmın ise Taç rütbesinde oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Geçen haftaya benzer ancak banlanan oyuncu sayısının daha fazla olduğunu görüyoruz.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de olduğu gibi tüm oyunlarda hile olmadan ve rekabete dayalı bir sistem olması tüm oyuncuların hayali. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebilirsiniz. PUBG Mobile, Sezon 19 heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. PUBG Mobile özelleştirmelere sahip olmak ve Sezon 19 heyecanına ortak olmak için kabasakalonline.com sitemizden En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?