PUBG Mobile 18. Sezon Başladı ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 18. Sezon Başladı !

PUBG Mobile 18. Sezon Çılgın Ritimler ile devam ediyor. PUBG Mobile yeni sezonunda Retro bir tema ve eşsiz figürler ile dopdolu zamanlar geçirebilirsiniz. Bu özel parti sizin için hazırlandı. Kabasakal Online güvencesiyle Royale Pass satın al.

PUBG Mobile 18 Sezon Nasıl ?

PUBG Mobile 18 Sezon ödülleri çok fazla eleştiri gelse de oyuncular hız kesmeden Royale Pass ve Elit Pass Plus açarak ödüllerine koşuyor. Ödüllerin içerisinde dans figürleri, çılgın ritimler avatarı, muhteşem bir kar98 görünümü ve Lady Kelebek seti gibi ödüller ile estetik katmaya ve sezonun arşını yukarıya taşımaya devam ediyor. Birbirinden eşsiz ödüller kazanmak için PUBG Mobile 18. Sezon Royale Pass Satın Al.

PUBG Mobile Royale Pass ve Elite Pass Plus Arasındaki Farklar

PUBG Mobile Royale Pass

Pubg Royale Pass ürününü satın aldığınızda sadece Royale Pass aktif edilecek ve 1.seviyeden başlayacaksınız. Diğer rütbe seviyelerine geçiş yapabilmek için Pubg Mobile içerisinde bulunan Royale Pass görevlerini yaparak veya Royale Pass içerisine girerek ve 'RÜTBE AL' butonuna basarak Pubg UC karşılığında level alabilirsiniz.

PUBG Mobile Elite Pass Plus

Pubg Elite Pass Plus satın alarak hem Royale Pass aktif edersiniz, hem de 25 seviyeye kadar ücretsiz bir şekilde açılır. Diğer rütbe seviyelerine geçiş yapabilmek için Pubg Mobile içerisinde bulunan Elite Pass Plus görevlerini yaparak veya Royale Pass içerisine girerek ve RÜTBE AL butonuna basarak Pubg UC karşılığında level alabilirsiniz.

Royale Pass 600 UC olarak gönderilmektedir.
Elite Pass Plus 1800 UC olarak gönderilmektedir.

PUBG Mobile Royale Pass Nasıl Satın Alırım ?

Pubg Mobile Royale Pass satın al ve oyun içindeki eşşiz ödüllere hemen sahip ol ! Pubg Mobile Royale Pass satın almak artık çok basit. Üyelikli veya üyeliksiz Mobil Ödeme, Kredi Kartı, Havale, BTC gibi ödeme yöntemlerimizden birini kullanarak taksitli Pubg Mobile Royale Pass satın alabilirsiniz. Pubg Mobile Royale Pass satın alma işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra '2-15 dakika' içerisinde sipariş verirken yazdığınız 'ID numaranıza' yüklemeniz gerçekleştirilmektedir. Pubg Mobile Royale Pass satın al ve yeni sezon avantajlarından geri kalma.

Pubg Mobile Royale Pass Fiyatları

Pubg Mobile Royale Pass
69,50 TL
Pubg Mobile Elite Pass Plus
179,90 TL

Kabasakal Online güvencesiyle PUBG Mobile Royale Pass Satın Al!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?