PUBG MOBİLE 18. SEZON ROYALE PASS ÖDÜLLERİ YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG MOBİLE 18. SEZON ROYALE PASS ÖDÜLLERİ

Pubg Mobile, günümüzün en çok oynanan mobil oyunu haline geldi. Durum böyle olunca Pubg Mobile oyuncuları her sezonu daha büyük bir heyecanla bekliyor. Pubg Mobile 18. Sezon hakkında detaylar da gündeme gelmeye başladı. Bunun yanı sıra yeni sezon ile 18. Sezon Royale Pass fiyatlarının da nasıl olacağı, oyuncuların merak etti konular arasına girdi. Pubg Mobile Royale Pass satın almak isteyenler için en uygun fiyat yine Kabasakal Online’da olacak.

19 Ocak 2021 tarihinde başlayan 17. Sezon ile yeni silah kaplamaları ve birçok özelleştirmeye şahit olduk. Bu özelleştirmeler ile oyun deneyimini yükselen oyuncuların, Pubg Mobile 18. Sezon için beklentileri yükseldi. Yeni eklenecek özelleştirmelerin yanı sıra ödüller de merak konusu oldu. Öte yandan yeni sezon haberi ile yine en çok araştırılan konu Pubg Mobile UC fiyatları oldu. En uygun fiyatlı UC için doğru adres Kabasakal Online!

18. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK

19 Ocak 2021’de başlayan 17. Sezon’un, 15-17 Mart tarihleri arasında sona ermesi bekleniyor. Pubg Mobile 17. Sezon’un sona ermesinin üzerinden 24 saat geçtikten sonra yeni sezonun aktifleşmesi bekleniyor. Bu durumda Mart ayının ortalarından itibaren, Pubg Mobile 18. Sezon Royale Pass, ödüller ve özelleştirmeler aktifleşecektir. Royale Pass satın almak isteyenler için Kabasakal Online’da hazırlıklar başladı. Yine en uygun fiyat garantisi ile UC satın almak için burada buluşalım!

18. SEZON RP ÖDÜLLERİ

Pubg Mobile oyuncularının 18. Sezonu beklerken en çok araştırdıkları konulardan biri de Royale Pass ödülleri oldu. Bu ödüller UC satın alarak Royale Pass’ı etkinleştirmenizin ardından size sunulan yeni sezon ödülleridir. 18. Sezon RP ödülleri hakkında detaylı bir açıklama olmasa da araştırmalar sonucunda elde edilen bilgilerle sizlere bu ödülleri listelemek istedik. Siz de 18. Sezon’da RP  ödüllerinden yararlanmak isterseniz, en uygun fiyat garantisi ile UC satın alabileceğiniz doğru adrese geldiniz.

17.Sezon’da da gördüğümüz kış temasının 18. Sezon’da da devam edeceğini söyleyebiliriz. Kış teması ile birlikte geliştirilen özelleştirmeler Pubg Mobile 18. Sezon ile karşımıza çıkacak. Bu sezonda bahsedilen özelleştirmeler ve ödüllerden yararlanmak için UC satın almayı unutmayın.

PUBG MOBİLE 18. SEZON ÖDÜL LİSTESİ

Yaptığımız araştırmalar sonucunda 18. Sezon ile Mart ortasından itibaren karşımıza çıkması muhtemel özelleştirmelerin listesini hazırladık. Bu listedeki özelleştirmelerden yararlanmak için Pubg Mobile 18. Sezon Royale Pass almayı unutma. UC satın al ve Royale Pass aktifleştir, işte bu kadar kolay!

-Mavi Buz Desenli Kask

-Yeni M762 Kaplama

-Yeni Tava Kaplama

-Yeni Dacia Kaplama

-Yeni Paraşüt Deseni

-Yeni M416 Kaplama

-Yeni Scar-L Kaplama

-Yeni Famas Kaplama

-Smoke Grenade Skin

-Uzi Kaplama

-Buz Teması Kostümü

-Neon Lord/Leydi Seti (kıyafet)

-Kızıl Panda Seti (kıyafet)

-Happy Beat Seti (kıyafet)

-Oasis Cetvel Seti (kıyafet)

-Gece Manzarası Seti (kıyafet)

-Blood Raven X-Suite (kıyafet)

-Lady Kelebek Seti (kıyafet)

18. SEZON ROYAL PASS

Pubg Mobile oyuncularının en çok araştırdıkları konulardan biri olan 18. Sezon Royale Pass ile gelen özelleştirmeler ve bu özelleştirmeleri almak için ihtiyaç duydukları UC fiyatları oldu. 18.Sezon Royale Pass satın almak için gereken UC miktarı: 600 UC’dir. 18. Sezon Royale Pass satın aldığınızda girmiş olduğunuz ID adresinize Royale Pass’ınız, UC olarak gönderilecektir. UC olarak eklenen Royale Pass’ı etkinleştirerek sahip olmak istediğiniz özelleştirmelere ve ödüllere ulaşabilirsiniz.

17. Sezon’da olduğu gibi en uygun fiyat garantisi ile UC satın almak için web sitemizi ziyaret etmeyi unutma. 600 UC olarak ID numaranıza teslim ettiğimiz Royale Pass’ınızı etkinleştirin ve oyunun tadını çıkarın. 18.Sezon’da da en uygun fiyat garantisi ile UC satın almanız için yeni kampanyalar hazırlanmaya devam ediyor. 18. Sezon Royale Pass için en güvenilir ve en ucuz adres yine Kabasakal Online!

 


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?