PUBG Mobile 19.Sezon Geliyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 19.Sezon Geliyor

Oyuncuların merakla beklediği PUBG Mobile 19. Sezonu çok kısa bir süre sonra geliyor. Her sezon olduğu gibi 18. Sezon Royale Pass bittikten sonra oyuncularının rütbesi sıfırlanacak ve seviye boyunca kazandığı ödüller sezon sonunda teslim edilecek. Peki PUBG Mobile 19.Sezon ne zaman başlıyor ?

PUBG Mobile 19.Sezon Ne Zaman Gelecek ?

3. yıl dönümü temasıyla oyuncuları karşılayan 18. Sezonun bitmesine çok az bir süre kaldı. Royale Pass 18’de zaman azalırken, oyuncular 19. Sezonun ne zaman geleceğini merak ediyor. Her sezonun yaklaşık 2 ay sürdüğü düşünürsek 19. Sezon, 15 - 20 Mayıs tarihleri arasında geleceği tahmin ediliyor. Oyuna dair Royale Pass ve UC adresiniz her zamanki gibi kabasakalonline.com !

PUBG Mobile 19.Sezon Fiyatı

Yeni sezonda da oyuncular için Royale Pass’in iki ücretli versiyonu bulunacak. Siz oyuncular; Elite Pass’ı 600 UC, Elite Pass Plus’ı ise 1800 UC karşılığında satın alabileceksiniz. PUBG Mobile oyuncuları, oyunlarda ilerledikçe birçok ödül kazanmaya devam edecek. Ramazan indirimleriyle de sitemizden kolaylıkla uc satın alıp oyun keyfini sürebileceksiniz..

19.Sezon Ödülleri

Her oyuncunun en sevdiği Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile, heyecan verici oyun içi öğeleri ve ödüllerini de sizinle paylaşıyoruz. 19.Sezonun Seviye Ödülleri çoktan sızdırıldı. Diğer sezonlara göre daha ilgi çekici ödüller bize sunulmuş. Uc satın alarak kolaylıkla ulaşabilmeniz için kabasakalonline.com sitemizde stoklarımızı sizin için tam tutuyoruz. İşte 19.Sezon Seviye Ödülleri :

Altın Seviye Ödülleri

Altın, oyuncuların bir kıyafet şeklinde makul bir ödül alacakları ilk aşamadır. Altın seviye veya herhangi bir üst seviyede maçları tamamladıktan sonra bunu almaya hak kazanacaksınız.

Platin Seviye Ödülleri

Platin Seviyede, oyuncular Altın Seviye Kıyafetiyle eşleşen bir maske kapabileceksiniz. Maskeyle birlikte, Platinum’da bir kademe ödülü olarak 800 Gümüş Parça geliyor.

Elmas Seviye Ödülleri

Hepsinden daha çekici olan ödül, 19. Sezon’un Elmas Seviyesinde mevcut aslında. Resme bakın ve sahip olmak isteyebileceğiniz daha iyi bir şey olup olmadığına kendiniz karar verin. Seviyeye ulaştıktan sonra 5 maç oynayıp ve ardından silahlarınızı şekillendirmek için hak talebinde bulunabiliyorsunuz. Bu kademe için ikincil ödül olarak 1.000 Gümüş Parçası da var.

Taç Seviye Ödülleri

Sıralamanızı yükseltmek ve sunucunun en iyi oyuncular listesinde yer almak istiyorsanız, Taç Seviyesi tam size göre. Buna ulaştığınızda, Reyting Koruma Kartları size sunulacak. Kartlar, aktif olduğunda sizi herhangi bir sıralama puanı kesintisinden kurtaracak ve aynı zamanda hızlı düşüşe karar verdiğinizde en iyi önlem olacak. Bunun dışında Taç Seviyesi, 18.Sezon Taç Adı Etiketi, Destansı Takıma Giriş Efekti ve 1.300 Gümüş Parçası da sunuyor.

As Seviye Ödülleri

Her zaman olduğu gibi, As Seviyesi yepyeni bir sezon temalı paraşütle birlikte geliyor. Aynı As Paraşütü ve 1.600 Gümüş Parçası, Sezon 19 As Unvan Etiketi ve Efsanevi Takım Giriş Efekti gibi birçok ödüle sahip olma şansına sahipsiniz.

Yenilmez Seviye Ödülleri

Oyunun en zorlu aşaması olan Yenilmez Seviyesi, bir sunucudaki ilk 500 listesinde yer aldıktan sonra Sezon Fatihi Çerçevesi, Sezon Fatihi İsim Etiketi ve Sezon Fatihi Ünvanını size verecek. Fatih Çerçevesi ve etiketiyle gelen en büyük saygının yanı sıra, Efsanevi Giriş Etkisi de var. Ayrıca, kupon artıkları ve kıyafet satın almak için harcayabileceğiniz 2000 Gümüş Parçayı da ödül olarak almış oluyorsunuz.

Sezon Biletlerinizin vazgeçilmez adresi olan kabasakalonline.com en uygun fiyatla uc alabilmeniz için sizi bekliyor. Uc satın aldıktan sonra 10 dakika içerisinde vermiş olduğunuz ID’ye yüklenecektir. Ramazan’a özel indirimli fiyatları kaçırmamak için hemen indirimli uc satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?