PUBG Mobile 2.2 Güncellemesi Yayınlandı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 2.2 Güncellemesi Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde PUBG Mobile 2.2 güncellemesi yayınlandı ve birçok harika yenilik oyuna eklendi! PUBG Mobile yeni haritave oyun modları hakkındaki tüm detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. Şimdi sizler de yeni sezona hazırlık yapmak için Kabasakal Online güvencesi ile PUBG Mobile UC satın alın ve yeni güncelleme ile PUBG Mobile heyecanına katılın!

PUBG Mobile Yeni Güncelleme

Yeni güncelleme ile birçok değişiklik oldu fakat öncelikle önemli güncellemelere göz atalım.

-Yeni Harita - Nusa: Harika manzaralar ve bol malzemeyle dolu yeni 1x1 km harita. Hızlı tempolu maçlar ile aksiyon hep zirvede olacak!

-Erangel Güncellemeleri: Yeni hava durumu sistemi ve bisiklet parkları eklendi, pek çok bölgede yapısal güncellemeler yapıldı, artık daha da iyi bir savaş deneyimi oyuncuları bekliyor.

-Yeni Mod / Ön Cephe: Aralarından seçim yapabileceğiniz 8 beceri içeren yeni mod ilk kez 29 Eylül tarihinde yayınlanacak. Ayrıca bir yeni mod ile birlikte bir de PUBG Mobile yeni haritası olan bir orta çağ temalı bölge olacak.


PUBG Mobile Yeni Harita Nusa

Yeni harita 15 Eylül tarihi ile birlikte PUBG Mobile içerisinde oynanabilir olacak. Rütbeli ve Rütbesiz mod da deneyimleyebileceğiniz bu harita tropik bir bölgede yer alıyor.1x1 km ölçülerinde olan Nusa bir turistik ada haritası. Haritada birçok malzeme bulunuyor bu yüzden iniş yapar yapmaz aksiyona başlayabilirsiniz!


PUBG Mobile Yeni Silah, Araç ve Mekanikler

Oyuna 3 yeni mekanik, 2 yeni silah ve 1 adet yeni araç eklendi.

Özel Çağrı Mekaniği 

Bir maçın ilk 4 dakikası içinde öldürülürseniz ve maçta hâlâ takım arkadaşlarınız varsa bir defa daha canlanabilir ve elinizde rastgele bir silahla savaş alanına tekrar atlayabilirsiniz. (Süper Çağrı tekli oynarken otomatik olarak etkinleşir, bir takım arkadaşına ihtiyaç yoktur)

Hava Hattı Mekaniği

Nusa'nın belirli yerlerine pek çok hava hattı inşa edilmiştir. Bir hava hattını kullanmak ve çevrede hızla hareket etmek için ona yaklaşmanız yeterlidir.

Hava hatlarının çok hassas olduğunu ve kolayca hasar alabileceğini unutmayın! Onları kullanmak tamamen sizin takdirinizdedir. Hava hatlarını onarmak için yeni Taktik Arbaleti kullanabilirsiniz. Bu yüzden, kafanızın rahat olması için mutlaka yanınızda bir tane bulundurun.

Asansör Mekaniği

Telepak Town'da bulunan her otelde bir asansör vardır. Onu kullanarak katlar arasında hareket edebilirsiniz. Asansör sadece enerji tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda takım arkadaşlarınızla birlikte düşmanı kuşatmak için de kullanılabilir.

Yeni Silah Taktik Arbalet

Taktik Arbaletle bir hava hattını onarmak için bir ip fırlatabilir veya ateş oku kullanarak belirli binaları ateşe verebilirsiniz.

Yeni Silah NS2000 Pompalı

Kısa ve orta mesafede isabetli atışlar yapabilen bir silahtır. Serbest atış modunda 12 kalibre pompalı fişeği atarken nişangâhtan nişan alırken 12 kalibre kurşuna geçer.

Yeni Araç: ATV

Engebeli arazide hızla hareket etmek için kullanabileceğiniz bu 2 kişilik, hafif ve çevik araç harika bir stabiliteye sahiptir ve kolay kolay devrilmez.

Nusa'daki manzaraları görmek için bir arkadaşınızla birlikte çıkacağınız yolculuk sırasında tehlikeli arazilerde hızla ilerlemek için mükemmeldir.

Aynı zamanda PUBG Mobile 2.2 yaması ile birlikte birçok silah dengelemeleri de yapıldı. Detaylı bilgiler için PUBG Mobile resmî web sitesini kontrol etmeyi unutmayın. PUBG Mobile yeni sezona sayılı günler kaldı! Yeni savaş bileti ile birlikte harika kostümler geliyor. Şimdiden sizler de hazırlık yapmak isterseniz hemen Kabasakal güvencesi ile birlikte PUBG Mobile UC satın alın! Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak!

https://www.kabasakalonline.com/pubg-mobile/pubg-mobile-uc


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?