PUBG Mobile 2 - 8 Temmuz Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 2 - 8 Temmuz Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan geçen haftayla bir artış olduğu görülüyor. İşte karşınızda 2 - 8 Temmuz Temmuz Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in bu haftanın ban raporunda dikkat çeken önemli ayrıntılarından biri hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki artış oluyor. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncuları, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için : “PUBG MOBILE'da hilecilere asla yer yok! 2 - 8 Temmuz arasında 1.596.116 hesabın oyunumuza erişimi kalıcı olarak yasaklandı. Tüm oyuncularımız için adil bir oyun deneyimi sunmaya çalışırken, sizler de oyun içi raporlama ile hilecilerle mücadeleye destek olun! ” şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşıyor. Hilelerin oyundan uzaklaştırılması da birçok oyuncuyu memnun ediyor.

Hilecileri raporlamak için : ➡ bit.ly/pubgmhilebildir

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

1.596.116 hesabın banlandığı bu haftada, ban yiyen oyuncuların %33’ü Karakter Modelinin Değiştirilmesi hilesi yüzünden ban yedi. Yasaklanan oyunculardan %23’ü ise Elmas rütbede. %22’lik kısmın ise Taç rütbesinde oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Geçen haftaya göre farklı bir şekilde yasaklama durumu mevcut olduğunu görüyoruz.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de olduğu gibi tüm oyunlarda hile olmadan ve rekabete dayalı bir sistem olması için yasaklamaların devam etmesi oldukça memnun edici. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebilirsiniz. PUBG Mobile, Sezon 19 heyecanın sonlarına geldik. 20. Sezon ile ilgili sızdırılan bilgiler için buraya tıklayabilirsiniz. PUBG Mobile özelleştirmelere sahip olmak ve Sezon 19 heyecanına ortak olmak için kabasakalonline.com sitemizden En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?