PUBG Mobile 2 Yeni Nihai Set Geldi! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 2 Yeni Nihai Set Geldi!

PUBG Mobile 2.2 güncellemesi ile birlikte 2 yeni nihai set yani X-Set eklendi! Yeni PUBG Mobile kostümleri mor ve mavi renk temalarından oluşuyor. İki kostüm de şans çarkı ile birlikte PUBG Mobile'a eklendi. Aynı zamanda PUBG Mobile Amerika'da Dodge SRT aracı oyuna eklendi. Fakat henüz Türkiye'de araç yok. Şimdiden sizler de hem PUBG Mobile'ın yeni sezonuna hazırlık yapmak hem yeni setlere sahip olmak istiyorsanız Kabasakal Online yanınızda. Hemen indirimli PUBG Mobile UC satın alın!


PUBG Mobile 2 Yeni X-Set

Yeni eklenen PUBG Mobile setleri uzun zamandır en iyi eklenen setler olabilir. Aynı zamanda oyuna eklenen SCAR-L ve M416'da büyük ilgi topladı. Yeni setleri açmak için şans çarkı çevirmeniz gerekiyor. PUBG Mobile şans çarkı ücreti ise bu şekilde:

Tekli Çekim: 60 UC

Günün İlk Çekimi: 10 UC

10 Bilet: 600 UC Yerine 540 UC

Peki oyuna yeni eklenen kostümlerin adı ne diyorsanız, yeni eklenen kostüm ve silahların isimleri bu şekilde:

Hayalet Kuğu Seti

Kozmik Cellat Seti

Parıltılı Galaksi SCAR-L

Kozmik Cellat M416

Parıltılı Galaksi Sırt Çantası

Yeni PUBG mobile seti hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Yeni seti çıkarmak için oyuncular çalışmalara başladı bile. Şimdi sizler de bu harika yeni kostümlere sahip olmak istiyorsanız adresiniz her zaman olduğu gibi Kabasakal Online. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın indirimli PUBG Mobile UC satın alın!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?