PUBG Mobile 20-26 Ağustos Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 20-26 Ağustos Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan geçen haftayla kıyasladığımızda gözle görülür bir artış olduğunu görüyoruz. İşte karşınızda 20-26 Ağustos Ban Raporları.

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in bu haftanın ban raporunda dikkat çeken önemli ayrıntılarından biri hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki yaklaşık %50’lik bir artış olması oldu. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncuları, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre banlanan oyuncular için : “Karşınızda Haftalık Ban Pan Raporu! 20 - 26 Ağustos arasında kolay kazanç elde etmek için kullanılan hile veya diğer hile yöntemleri tespit edilen 1.418.893 hesaba "KALICI BAN" cezası verdik. Doğru raporlamalar yaparak hilecilere tavayı vurmamızda bize yardımcı olabilirsiniz!” şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşıyor. Hilelerin oyundan uzaklaştırılması da birçok oyuncuyu memnun ediyor.

Hilecileri raporlamak için : ➡ bit.ly/pubgmhilebildir

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

1.418.893 hesabın banlandığı bu haftada, ban yiyen oyuncuların %37'si Karakter Modelinin Değiştirilmesi hilesi yüzünden ban yedi. Aimlock hilesi kullanan ve yasaklanan birçok oyuncu olması dikkat çekiyor. Yasaklanan oyunculardan %28’i ise Bronz rütbede. %17’lik kısmın ise Elmas rütbesinde oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Geçen haftaya göre rütbe yüzdelerine bakacak olursak benzer bir yasaklama durumunun mevcut olduğunu görüyoruz.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de olduğu gibi tüm oyunlarda hile olmadan ve rekabete dayalı bir sistem olması için yasaklamaların devam etmesi oldukça memnun edici. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebilirsiniz. PUBG Mobile 21.Sezon kaldığınız yerden devam etmek için bir fırsatınız var. PUBG Mobile özelleştirmelerine sahip olarak, 21.Sezon heyecanına ortak olmak için kabasakalonline.com sitemizden En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?