PUBG Mobile 20.Sezon Tek Çağı Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 20.Sezon Tek Çağı Başladı

PUBG Mobile yepyeni sezonuna hazır mısınız ? PUBG Mobile 20.Sezon Tek Çağı başladı. Tüm oyuncuların merakla beklediği ve büyük bir keyif alacağı bu yeni sezona ait içerikler ve detaylar haberin devamında sizi bekliyor. Yeni sezonda da PUBG Mobile UC satın alma adresin her zaman olduğu gibi Kabasakal Online !

PUBG Mobile 20.Sezon Royale Pass İçeriği


Birçok yenilikle birlikte oyuna mükemmel içerikler de eklenmiş oldu. Kostüm, motorsiklet ve araba kaplamaları ile silah skinleri gibi oldukça dolu bir içerikle gelen 20.Sezon Royale Pass içeriğini oyuncular çok beğendiler. Royale Pass içeriğine aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.


PUBG Mobile Yeni Sezon Pass Fiyatları

PUBG Mobile 1.5 sürümünün yama notlarında Royale Pass sisteminde yapılacak birkaç değişiklik duyuruldu. Yeni PUBG Mobile 1.5: Ateşleme Güncellemesi ile birlikte, Royale Pass'in süresinin bir ay olarak değiştirildiğini ve PUBG Mobile'in her sürümü için iki farklı geçişin çıkacağı ile ilgili kısa bilgiler aktarılmıştı. Böylece :

- PUBG Mobile 20. Sezon başladı ve oyunun sezon sayacı sıfırlandı.

- PUBG Mobile Royale Pass iki döngüye bölündü. Yani sezon artık 60 gün yerine 30 gün sürecek.

- Royale Pass satın alma maliyeti %50 oranında düşürüldü.

- En yüksek seviye artık 100 değil 50 oldu. Maksimum ulaşabileceğiniz seviye, 50.seviye olmuş olacak.


360 UC karşılığında PUBG Mobile 20. Sezon Royale Pass'i satın alabiliyorsunuz. Daha önceden bu fiyat 600 UC’ydi. Elite Pass Plus'ı ise 960 UC’ye satın alabilirsiniz. Royale Pass satın almak için yapmaniz gereken tek şey PUBG Mobile UC satın almak olmuş oluyor. Royale Pass'e eriştikten sonra özel bir hoş geldin hediyesi de talep edebiliyorsunuz. 360 UC ile Royale Pass’i satın aldıktan sonra 60 UC tarafınıza iade ediliyor. İhtiyacınız olan UC’yi, indirimli fiyatlarla alabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yeni Royale Pass Geçişlerinin İsimleri ve Tarihleri

Royale Pass 1.Ay Tek Çağı adı altında karşımıza geliyor. 14 Temmuz tarihinde başlayan 1.Ay, 12 Ağustos’ta sonlanarak 2.Ay başlayacak. Royale Pass 2.Ay ise 13 Ağustos’ta başlayıp, 13 Eylül’de bitecek.

Royale Pass 1.Ay: Tek Çağı (14 Temmuz - 12 Ağustos)

Royale Pass 2.Ay: Project T (13 Ağustos - 13 Eylül)

Royale Pass Nasıl Satın Alırım ?

Buraya tıklayarak Türkiye'deki En Uygun Fiyat Garantisi ile Royale Pass almanız yeterli olacaktır. Royale Pass satın aldıktan sonra vermiş olduğunuz ID'ye en kısa süre içerisinde Royale Pass tanımlanacak ve Mesajlar kısmından etkinleştirebileceksiniz. Ayrıca her ID'ye 1 kereye mahsus özel bonus UC'ler de Kabasakal Online farkıyla hesabınıza tanımlanacaktır.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?