PUBG Mobile 21-27 Mayıs Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 21-27 Mayıs Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’de hile kullanıp banlanan kişilerin haftalık raporu gönderildi. Hile kullanıp oyundan kalıcı olarak yasaklanan oyuncular listesinde geçen haftaya göre ciddi bir düşüş olması gözden kaçmadı. İşte karşınızda 21-27 Mayıs Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in hileye karşı olan keskin ve net tavrı bu haftada devam ediyor. Oyun içerisinde hile kullanıp, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılan kişiler için PUBG Mobile şu şekilde bir açıklama yaptı: PUBG MOBILE'da hilecilere asla yer yok! 21 - 27 Mayıs tarihleri arasında 853.945 hesabın oyunumuza erişimi kalıcı olarak yasaklandı. Siz de oyun içerisinden hilecileri doğru bir şekilde rapor ederek, hile ile mücadeleye destek olmayı unutmayın!

bit.ly/pubgmhilebildir

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

853.945 hesabın banlandığı bu haftada, ban yiyen oyuncuların %27'si röntgen hilesini kullandığı için yasaklandı. Bu da anti-hile sisteminin önemli ve farklı tarzdaki hilelere karşı olan tutumunu bize tekrar gösteriyor. Yasaklanan oyunculardan %32’ü ise Bronz rütbede. %1’lik kısmın ise Fatih rütbesinde oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılması yine gözlerden kaçmıyor.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de hilelere karşı olan net tutumu bizi ve tüm hilesiz oyun isteyen oyuncuları bir hayli mutlu ediyor. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebilirsiniz. PUBG Mobile 19.Sezon heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. 19.Sezon ile ilgili detaylı bilgiler için buraya tıklamanız yeterli. PUBG Mobile özelleştirmelere sahip olmak ve 19.Sezon fırsatlarını kaçırmamak için kabasakalonline.com sitemizden indirimli uc satın alabilirsin.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?