PUBG Mobile 22.Sezon Başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 22.Sezon Başladı!

Dünyadaki en popüler Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG Mobile için 22.Sezon heyecanı başladı. PUBG Mobile Yeni Sezon ile ilgili detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC satın almak için adres Kabasakal Online !


PUBG Mobile Yeni Sezon

PUBG Mobile Royale Pass RPM3 adıyle başlayan yeni sezon ile ilgili birçok ilgi çekici özelleştirmeler de oyuna eklenmiş oldu.  PUBG Mobile yeni sezonunun ön planında Chef's Special bulunuyor. Şefin Spesiyali ana temalı M3 Sezonu ödülleri ise şu şekilde :

    - Deep-Fried Set

    - Lone Wolf Set

    - Farm Fresh Set

    - Veggie Parcel - M16A4

    - Veggie Carton Backpack

    - Deadly Cabbage Grenade

    - Taco Ornament

    - Fruit Splash Finish

    - Supermarket Sale Paraşütü

    - Twist Dance Animasyonu

PUBG Mobile Royale Pass RPM3 Fiyatları

Elite Pass : 360 UC

Elite Pass Plus : 960 UC

Elite Pass veya Elite Pass Plus satın alarak oyun heyecanınızı en üst seviyeye çıkartabilirsiniz. Elite Pass ve Elite Pass Plus içerikleri ise aşağıdaki görseldeki gibi özelleştirilerek oyunculara sunuldu.

PUBG Mobile Matrix Modu

PUBG Mobile Yeni Sezon ile birlikte yeni Matrix modu oyuna geldi ve Erangel'de çok şey değişti. Artık çevrenizdeki yeni bitkilere dikkat etmeniz gerekiyor. Bu sayede etraflarında iyileşebilirsiniz. Aksiyonu biraz daha uzatmak için çok iyi bir şans.

PUBG Mobile 1.6 Sürümü Oyunda !

PUBG Mobile 1.6 Yaması ile yepyeni bir oyun modu oyuna eklendi. Yarilo istilasına karşı iyi bir direniş ile hayatta kalmamız gerekiyor. Bitki Tehtidi oyun modu ile uzaylı bit bitki istilası, uzay gemisi savaşları ve yepyeni bir drop sistemi oyun severler ile buluşuyor. Bitki Tehdidi modunu keşfetmek için yapmanız gereken tek şey oyuna gelen güncellemeyi yapıp giriş yapmak olacak.


PUBG Mobile 22.Sezon ile ilgili detayları sizinle paylaştık. Bu mükemmel sezon ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyat fırsatları ile güvenilir adresten PUBG Mobile UC satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Unutmayın PUBG Mobile Yeni Sezon heyecanı, Türkiye'nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online ile daha güzel !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?