PUBG Mobile 23 - 29 Nisan Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 23 - 29 Nisan Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu yayınlandı. Dünya genelinde en çok oynanan Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’de geçen haftaya göre daha fazla oyuncu yasaklaması olduğu da dikkat çekici. İşte 23-29 Nisan Ban Raporu.

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in hileye karşı olan kesin tutumunu yaptığı paylaşımdan anlayabiliriz. İşte PUBG Mobile’in açıklaması : “PUBG MOBILE'da hilecilere asla yer yok! ???? 23 - 29 Nisan arasında 1.662.734 hesabın oyunumuza erişimi kalıcı olarak yasaklandı. Tüm oyuncularımız için adil bir oyun deneyimi sunmaya çalışırken, sizler de oyun içi raporlama ile hilecilerle mücadeleye destek olun!” şeklinde açıklama yaptı. PUBG Mobile tüm dünyada birçok oyuncuyla buluşmasından sonra hile kullanan oyuncular da bir hayli çoğalmaya başladı. Tencent Games tarafından geliştirilen bu hile önleme sistemi sayesinde, hile olarak tespit edilen dış uygulamalar sayesinde haksız rekabetin önüne geçiliyor.

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

1.662.734 hesabın banlandığı bu haftada, hile kullanan kişilerin birçoğu Otomatik Nişan kullandığı için ban yedi. Yasaklanan oyuncuların Bronz rütbelerde daha çok olması geçen haftaya göre %1 daha düşük. Fatih rütbesinde de ban yiyen oyuncuların geçen haftaya oranla artmış olması da hile önleme sisteminin önemini bir kez daha bize gösteriyor.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’in hile karşıtı sistemini takdir ediyoruz. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hilecileri oyundan uzaklaştırmak bizim elimizde. PUBG Mobile seviyelerini hızlıca atlamak ve özelleştirmelere sahip olmak için kabasakalonline.com sitemizden indirimli uc satın alabilirsin.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?