PUBG Mobile 24 - 30 Aralık Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 24 - 30 Aralık Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan önceki haftalara göre kıyasladığımızda küçük bir artış olduğunu görüyoruz. İşte karşınızda 24 - 30 Aralık Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in bu haftanın ban raporunda dikkat çeken önemli ayrıntılarından biri hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki küçük artış olmuş oldu. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncuları, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için : “#BANPAN Gururla sunar... 24 - 30 Aralık tarihleri arasında doğru raporlamalarınız ile 827.365 kullanıcıyı oyunumuzdan süresiz bir şekilde uzaklaştırdık. Doğru raporlamalar yaparak #Banpan'a destek olduğunuz için teşekkürler. Daha adil ve eğlenceli bir oyuna sahip olabilmek için birlikte olmaya devam edelim! Unutma, sen yoksan bir kişi eksiğiz... Bu yolda her zaman bir ekip olalım!” şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşıyor. Hilelerin oyundan uzaklaştırılması da birçok oyuncuyu memnun ediyor.

Hilecileri raporlamak için : ➡ bit.ly/pubgmhilebildir

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

827.365 hesabın banlandığı bu haftada, ban yiyen oyuncuların %20’si Otomatik Nişan hilesi yüzünden ban yedi. Görünümünü değiştirmek için hile kullanan ve yasaklanan birçok oyuncu olması dikkat çekiyor. Yasaklanan oyunculardan %57’si ise Bronz rütbede. %9’luk kısmın ise As rütbesine sahip olarak oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Geçen haftaya göre rütbe yüzdelerine bakacak olursak Bronz rütbenin çok az daha düşük olduğu bir yasaklama durumunun mevcut olduğunu görüyoruz.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de olduğu gibi tüm oyunlarda hile olmadan ve rekabete dayalı bir sistem olması için yasaklamaların devam etmesi oldukça memnun edici. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebilirsiniz. PUBG Mobile M6 Destansı Kış Sezonu'nu neredeyse yarıladık. PUBG Mobile özelleştirmelerine sahip olmak ve M6 Sezonu heyecanına ortak olmak için kabasakalonline.com sitemizden En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alabilirsiniz. UC almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?