PUBG Mobile 25 - 31 Mart Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 25 - 31 Mart Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan önceki haftalara göre kıyasladığımızda çok az bir miktar düşüş olduğunu görüyoruz. İşte karşınızda 25 - 31 Mart Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in bu haftanın ban raporunda dikkat çeken önemli ayrıntılarından biri hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki çok az miktardaki düşüş olmuş oldu. Ayrıca sürekli hile kullanan cihazlar da oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılıyor. Hile reklamı yapan birçok YouTube platformu da kalıcı olarak yasaklandı. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncuları, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için 25 - 31 Mart tarihleri arasında banlanan hileciler için: “25 - 31 Mart tarihleri arasında #Banpan'da neler oldu, hep birlikte inceleyelim! 491.762 oyuncu oyundan uzaklaştırılırken, 5.379 cihazın oyuna girişi yasaklandı. #Banpan ile birlik olduğun için teşekkürler... İyi ki bizimlesin! “şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşıyor.

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

491.762 hesabın banlandığı bu haftada, ban yiyen oyuncuların %47’si Röntgen hilesi yüzünden ban yedi. Alan hasarının değiştirilmesi hilesi ile hile kullanan ve yasaklanan birçok oyuncu olması dikkat çekiyor. Yasaklanan oyunculardan %32’si ise Bronz rütbede. %17’lik kısmın ise Gümüş rütbesine sahip olarak oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Geçen haftaya göre rütbe yüzdelerine bakacak olursak Bronz rütbenin biraz daha düşük olduğu bir yasaklama durumunun mevcut olduğunu görüyoruz.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de olduğu gibi tüm oyunlarda hile olmadan ve rekabete dayalı bir sistem olması için yasaklamaların devam etmesi oldukça memnun edici. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebilirsiniz. PUBG Mobile M9 Kozmik Çarpışma Sezonu'nu yarıladık! PUBG Mobile özelleştirmelerine sahip olmak ve M9 Sezonu heyecanına ortak olmak için kabasakalonline.com sitemizden En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alabilirsiniz. UC almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?