PUBG Mobile 27 Ağustos - 2 Eylül Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 27 Ağustos - 2 Eylül Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan geçen haftayla kıyasladığımızda gözle görülür bir artış olduğunu görüyoruz. İşte karşınızda 27 Ağustos - 2 Eylül Ban Raporları.

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in bu haftanın ban raporunda dikkat çeken önemli ayrıntılarından biri hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki bir miktarlık düşüşü olması oldu. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncuları, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre banlanan oyuncular için : “#BanPan'dan kaçının! 27 Ağustos - 2 Eylül tarihleri arasında oyun içi kurallarımıza uymayan ve çeşitli 3. parti programlar kullanan 1.026.448 hesabı süresiz bir şekilde oyunumuzdan uzaklaştırdık. Doğru raporlamalar yaparak #BanPan'a yardımcı olduğunuz için teşekkürler.” şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşıyor. Hilelerin oyundan uzaklaştırılması da birçok oyuncuyu memnun ediyor.

Hilecileri raporlamak için : ➡ bit.ly/pubgmhilebildir

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

1.026.448 hesabın banlandığı bu haftada, ban yiyen oyuncuların %28'i Karakter Modelinin Değiştirilmesi hilesi yüzünden ban yedi. Hız hilesi kullanan ve yasaklanan birçok oyuncu olması dikkat çekiyor. Yasaklanan oyunculardan %32’si ise Bronz rütbede. %15’lik kısmın ise Elmas rütbesinde oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Geçen haftaya göre rütbe yüzdelerinde yakın bir yasaklama durumunun mevcut olduğunu görüyoruz.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de olduğu gibi tüm oyunlarda hile olmadan ve rekabete dayalı bir sistem olması için yasaklamaların devam etmesi oldukça memnun edici. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebilirsiniz. PUBG Mobile 21.Sezon 'un sonlarına doğru yaklaşıyoruz. PUBG Mobile özelleştirmelerine sahip olarak, 21.Sezon heyecanına ortak olmak için kabasakalonline.com sitemizden En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?