PUBG Mobile 28 Mayıs - 3 Haziran Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 28 Mayıs - 3 Haziran Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En çok oynanan Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan geçen haftaya göre düşüşe geçmiş görünüyor. İşte karşınızda 28 Mayıs - 3 Haziran Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in geçen haftaki ban raporuyla bu haftanın ban raporunu karşılaştırma yapacak olursak hile kullanıp banlanan oyuncu sayısından bir düşüş olduğunu görüyoruz. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncuları, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için : “PUBG MOBILE'da hilecilere asla yer yok! 28 Mayıs - 3 Haziran arasında 809.566 hesabın oyunumuza erişimi kalıcı olarak yasaklandı. Tüm oyuncularımız için adil bir oyun deneyimi sunmaya çalışırken, sizler de oyun içi raporlama ile hilecilerle mücadeleye destek olun! ” şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile’in ise hileye karşı olan bu kesin ve net tutumu biz oyuncuları oldukça memnun ediyor.

Hilecileri raporlamak için : ➡ bit.ly/pubgmhilebildir 

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

809.566 hesabın banlandığı bu haftada, neredeyse ban yiyen her 3 oyuncudan 1’i Otomatik Nişan hilesi yüzünden ban yedi. Yasaklanan oyunculardan %31’i ise Bronz rütbede. %1’lik kısmın ise Fatih rütbesinde oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılması dikkat çekiyor.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de olduğu gibi tüm oyunlarda hilesiz ve rekabete dayalı bir sistem olmasını istiyoruz. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebilirsiniz. PUBG Mobile 19.Sezon heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. PUBG Mobile özelleştirmelere sahip olarak, 19.Sezon heyecanına ortak olmak için kabasakalonline.com sitemizden en uygun fiyat garantisi ile UC satın alabilirsin.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?