PUBG Mobile 30 Nisan – 6 Mayıs Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 30 Nisan – 6 Mayıs Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En çok oynanan Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan sayısı yine bir hayli fazla. İşte karşınızda 30 Nisan – 6 Mayıs Ban Raporları.

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in hileye karşı olan sert tutumu tüm oyuncuları memnun ediyor. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncuları, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için : “PUBG MOBILE'da hilecilere asla yer yok! ???? 30 Nisan - 6 Mayıs arasında 1.650.625 hesabın oyunumuza erişimi kalıcı olarak yasaklandı. Tüm oyuncularımız için adil bir oyun deneyimi sunmaya çalışırken, sizler de oyun içi raporlama ile hilecilerle mücadeleye destek olun! ” şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile’in ise hileye karşı olan bu kesin ve net tutumu biz oyuncuları oldukça memnun ediyor. Sizin mutlu olmanız için ise en uygun fiyatlarla uc alabilmenizi sağlıyoruz.

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

1.650.625 hesabın banlandığı bu haftada, ban yiyen her oyuncudan 1’i Otomatik Nişan hilesi yüzünden ban yedi. Yasaklanan oyunculardan %38’i ise Bronz rütbede. %1’lik kısmın ise Fatih rütbesinde oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılması dikkat çekiyor.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de olduğu gibi tüm oyunlarda hilesiz ve rekabete dayalı bir sistem olmasını istiyoruz. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebiliriz. PUBG Mobile özelleştirmelere sahip olmak için kabasakalonline.com sitemizden indirimli uc satın alabilirsin.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?