PUBG Mobile 30 Temmuz - 5 Ağustos Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 30 Temmuz - 5 Ağustos Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan geçen haftayla kıyasladığımızda neredeyse aynı görüyoruz. İşte karşınızda 30 Temmuz - 5 Ağustos Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in bu haftanın ban raporunda dikkat çeken önemli ayrıntılarından biri hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki aynı oran olmuş oldu. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncuları, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için : “#BanPan ne kadar kirliyse, oyun da o kadar temiz!  30 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri arasında 1.080.773 hesabı kalıcı olarak engelledik. En önemli nedenler şunlardı:  Karakter Modelinin Değiştirilmesi - Otomatik Nişan Hileleri - Alan Hasarının Değiştirilmesi” şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşıyor. Hilelerin oyundan uzaklaştırılması da birçok oyuncuyu memnun ediyor.

Hilecileri raporlamak için : ➡ bit.ly/pubgmhilebildir

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

1.080.773 hesabın banlandığı bu haftada, ban yiyen oyuncuların %31’i Karakter Modelinin değiştirilmesi hilesi yüzünden ban yedi. Görünümünü değiştirmek için hile kullanan ve yasaklanan birçok oyuncu olması dikkat çekiyor. Yasaklanan oyunculardan %22’si ise Taç rütbede. %20’lik kısmın ise Elmas rütbesinde oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Geçen haftaya göre rütbe yüzdelerine bakacak olursak benzer bir yasaklama durumunun mevcut olduğunu görüyoruz.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de olduğu gibi tüm oyunlarda hile olmadan ve rekabete dayalı bir sistem olması için yasaklamaların devam etmesi oldukça memnun edici. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebilirsiniz. PUBG Mobile 20.Sezon için sona doğru yaklaşıyoruz. PUBG Mobile özelleştirmelere sahip olmak ve 20.Sezon heyecanına ortak olmak için kabasakalonline.com sitemizden En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?