PUBG Mobile 4-10 Haziran Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 4-10 Haziran Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan geçen haftaya göre gözle görülür bir artış görünüyor. İşte karşınızda 4-10 Haziran Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in geçen haftaki ban raporuyla bu haftanın ban raporunu karşılaştırma yapacak olursak hile kullanıp banlanan oyuncu sayısından bir düşüş olduğunu görüyoruz. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncuları, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için : “Güvenlik Şefimizin bu hafta meşgul olduğunu gördünüz! 4-10 Haziran'dan itibaren 1.354.783 hesabın oyunumuza erişimini kalıcı olarak yasakladık. Sizler için adil bir oyun deneyimi sunmaya çalışırken, sizler de oyun içi raporlama ile hilecilerle mücadeleye destek olun! ” şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşıyor. Hilesiz bir oyun isteyen her oyuncuyu da mutlu ediyor.

Hilecileri raporlamak için : ➡ bit.ly/pubgmhilebildir

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

1.354.783 hesabın banlandığı bu haftada, ban yiyen oyuncuların %45’i Karakter Modelinin Değiştirilmesi hilesi yüzünden ban yedi. Yasaklanan oyunculardan %20’si ise Bronz rütbede. %23’lük kısmın ise Taç rütbesinde oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Uzun süre sonra ilk defa Bronz rütbeden daha fazla oyundan yasaklanan bir rütbe olmuş oldu.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de olduğu gibi tüm oyunlarda hile olmadan ve rekabete dayalı bir sistem olması tüm oyuncuların hayali. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebilirsiniz. PUBG Mobile, EURO2020 heyecanıyla yepyeni etkinliklerini bize sunuyor. PUBG Mobile özelleştirmelere sahip olmak ve EURO2020 heyecanına ortak olmak için kabasakalonline.com sitemizden En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alabilirsin.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?