PUBG Mobile 7 – 13 Mayıs Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile  7 – 13 Mayıs Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan sayısı bu hafta da oldukça dikkat çekici oluyor. İşte karşınızda 7 – 13 Mayıs  Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in hileye karşı olan sert tutumu tüm oyuncuları memnun ediyor. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncuları, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için Hileciler, tavadan kaçmayı asla planlayamazsınız! ???? 7 - 13 Mayıs tarihleri arasında 1.481.239 hesabın oyunumuza erişimini yasakladık. PUBG MOBILE güvenlik ekibi hile ile mücadele için büyük bir çaba sarf etmektedir. ➡ bit.ly/pubgmhilebildir linkinden raporlamanızı yapabilirsiniz.” şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile’in ise hileye karşı olan bu kesin ve net tutumu biz oyuncuları oldukça memnun ediyor.

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

1.481.239 hesabın banlandığı bu haftada, ban yiyen oyuncuların %37’si diğer seçeneği ile farklı yazılımlar kullandığı için yasaklandı. Bu da anti-hile sisteminin ne kadar önemli olduğunu bize gösteriyor. Yasaklanan oyunculardan %35’i ise Bronz rütbede. %1’lik kısmın ise Fatih rütbesinde oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılması gözlerden kaçmıyor.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de olduğu gibi tüm oyunlarda hilesiz ve rekabete dayalı bir sistem olmasını istiyoruz. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebiliriz. PUBG Mobile Sezon 19 başladı. Detaylarını buraya tıklayarak görebilirsiniz. PUBG Mobile özelleştirmelere sahip olmak ve Sezon 19 fırsatlarını kaçırmamak için kabasakalonline.com sitemizden indirimli uc satın alabilirsin.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?