PUBG Mobile 8-14 Ekim Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 8-14 Ekim Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan önceki haftalara göre kıyasladığımızda bir miktar artış olduğunu görüyoruz. İşte karşınızda 8-14 Ekim Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu


PUBG Mobile’in bu haftanın ban raporunda dikkat çeken önemli ayrıntılarından biri hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki bir miktarlık artış olmuş oldu. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncuları, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için : “#Banpan durmuyor, acıması hiç yok! 8-14 Ekim tarihleri arasında 1.338.074 hesap kalıcı olarak oyunumuzdan uzaklaştırıldı. Doğru raporlar yaparak #Banpan'a yardımcı olabilirsin!” şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşıyor. Hilelerin oyundan uzaklaştırılması da birçok oyuncuyu memnun ediyor.

Hilecileri raporlamak için : ➡ bit.ly/pubgmhilebildir

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

1.338.074 hesabın banlandığı bu haftada, ban yiyen oyuncuların %41’i Karakter Modelinin değiştirilmesi hilesi yüzünden ban yedi. Görünümünü değiştirmek için hile kullanan ve yasaklanan birçok oyuncu olması dikkat çekiyor. Yasaklanan oyunculardan %34’ü ise Bronz rütbede. %15’lik kısmın ise Taç rütbesinde oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Geçen haftaya göre rütbe yüzdelerine bakacak olursak Bronz rütbede artış olduğunu görüyoruz.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de olduğu gibi tüm oyunlarda hile olmadan ve rekabete dayalı bir sistem olması için yasaklamaların devam etmesi oldukça memnun edici. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebilirsiniz. PUBG Mobile Zaman Savaşçısı Sezonu büyük bir heyecanla başladı. PUBG Mobile özelleştirmelere sahip olmak ve M4 Sezonu heyecanına ortak olmak için kabasakalonline.com sitemizden En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?