PUBG Mobile 9 - 15 Temmuz Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 9 - 15 Temmuz Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan geçen haftayla kıyasladığımızda gözle görülür bir düşüş görüyoruz. İşte karşınızda 9 - 15 Temmuz Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in bu haftanın ban raporunda dikkat çeken önemli ayrıntılarından biri hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki düşüş olmuş oldu. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncuları, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için : “#BanPan canınızı yakmasın! 9-15 Temmuz tarihleri arasında 568.392 hesabın #PUBGMOBILE'a erişimini kalıcı olarak yasakladık! ” şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşıyor. Hilelerin oyundan uzaklaştırılması da birçok oyuncuyu memnun ediyor.

Hilecileri raporlamak için : ➡ bit.ly/pubgmhilebildir

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

568.392 hesabın banlandığı bu haftada, ban yiyen oyuncuların %28’i Otomatik Nişan hilesi yüzünden ban yedi. Yasaklanan oyunculardan %16’sı ise Elmas rütbede. %27’lik kısmın ise Bronz rütbesinde oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Geçen haftaya göre rütbe yüzdelerine bakacak olursak daha farklı bir şekilde yasaklama durumu mevcut olduğunu görüyoruz.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de olduğu gibi tüm oyunlarda hile olmadan ve rekabete dayalı bir sistem olması için yasaklamaların devam etmesi oldukça memnun edici. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebilirsiniz. PUBG Mobile 20.Sezon başladı. PUBG Mobile özelleştirmelere sahip olmak ve 20.Sezon heyecanına ortak olmak için kabasakalonline.com sitemizden En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?