PUBG Mobile’a Galata Kulesi ve 29 Ekim Heyecanı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile’a Galata Kulesi ve 29 Ekim Heyecanı!

PUBG Mobile için yeni gelen güncelleme ile birlikte Galata Kulesi oyuna eklendi. Galata Kulesi böylelikle dünyanın dört bir yanından oyuna giriş yapan birçok oyuncu tarafından görülebilecek. Oyuncular, etkinlik için özel hazırlanan oyun içi sayfaya girerek birbirinden güzel ödüllerin sahibi olabilecek. Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz, “Bugüne kadar yerel pazarda öncelik verdiğimiz lokalizasyon çalışmalarını şimdi bir üst noktaya taşıyor ve  bu kez kültürel bir değerimiz olan Galata Kulesini  tüm dünyaya tanıtıyoruz. Galata Kulesi’nin PUBG MOBILE’da yükselecek olmasından dolayı gururluyuz. PUBG MOBILE olarak ülkemizin tanıtımına da katkıda bulunacak bu gelişmeyi bir başlangıç olarak görüyor, oyunseverleri önümüzdeki dönemlerde de yeni sürprizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Bu efsane güncelleme için hazırlanan ödül kodu da yayınlandı!  Redeem Kodu: BAYRAM2022

PUBG Mobile Galata Kulesi Hangi Haritada?

Galata Kulesi, PUBG Mobile’ın en sevilen haritalarından biri olan Erangel’e eklendi. Erangel PUBG Mobile’ın en bilinen haritalarından biri. Erangel haritasında gezerken Türkiye’nin meşhur tarihi simgelerinden biri olan Galata Kulesi’ni görebilirsiniz. 

PUBG Mobile 29 Ekim Etkinlikleri Neler?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel PUBG Mobile Cumhuriyet Galası geliyor, ünlü isimlerin yer alacağı PUBG Mobile etkinliği canlı bir şekilde yayınlanacak. 

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Giriş Etkinliği

Pubg Mobile Cumhuriyet Bayramı giriş etkinliği ile Gri Kurt grafitisi, Kırmızı Beyaz setler ve Göklerde kartal gibi gezmeni sağlayacak bir çerçeve senin olabilir! 

PUBG Mobile Geçmişten Günümüze Etkinliği

Ayrıca 6 Kasım'a kadar Geçmişten Günümüze etkinliğine katıl, Kızıl Pençe Seti, Kanlı Yemin AKM ve Kırmızı Yarışçı Seti'ni kaçırma!

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Takas Etkinliği

Pubg Mobile Cumhuriyet Bayramı Takas Etkinliğine katılmak çok kolay. Günlük verilen görevleri tamamlayarak Galata Kulesi Maketlerini toplayabilirsiniz. Topladığınız bu maketler ile birbirinden özel hediyeleri takas ederek sahip olabilirsiniz.Pubg Mobile Geçmişten Günümüze etkinliğine çekiliş sistemi ile 10 uc karşılığı bu etkinliğe katılım sağlanabiliyor. 60 çekilişten sonra garanti bir giysi sahibi de olabiliyorsunuz. Sizde bu eşsiz kostümler ile oynamak istiyorsanız her zaman olduğu gibi Kabasakal Online yanınızda. İndirimli UC Satın al! için tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.
Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?