PUBG Mobile Anti Hile Raporu 16 - 22 Nisan YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Anti Hile Raporu 16 - 22 Nisan 

PUBG Mobile kendi geliştirdiği hile önleme sistemi sayesinde bildiğiniz üzere her hafta hile kullanan birçok hesaba işlem uygulayarak askıya alıyor. En çok uygulama indirmesi ve oyun içi satın alımlara sahip oyunlardan biri olan PUBG Mobile’in hilelere karşı olan net tavrı oyuncular tarafından takdir toplamaya bu hafta da devam etti. 16 - 22 Nisan arasında banlanan hesapların detayları haberimizin devamında seni bekliyor.

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile neredeyse tüm dünyada popülerleşmesinden sonra maalesef kötü niyetli oyuncular da çoğalmaya başladı. Ancak Tencent Games tarafından geliştirilen bu hile önleme sistemi sayesinde, hile radarına giren her hesap oyundan kalıcı olarak banlanmakta. Haksız rekabetin önüne geçmeyi bir numaralı hedef haline getiren PUBG Mobile paylaştığı bu raporla oyun zevkimizi bozan bu oyuncularla ilgili detaylı bir paylaşım yaptı.PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

Yaklaşık 1.500.000 hesabın banlandığı bu haftada hile kullanan kişilerin birçoğu Otomatik Nişan yani Aimlock kullandığı için ban yedi. Yasaklanan oyuncuların Bronz rütbelerde daha çok olması ise göze çarpıyor. Fatih rütbesinde de ban yiyen oyuncuların olması hile yakalama sisteminin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha gözler önüne seriyor.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’in hile karşıtı oluşturduğu bu sistemi sonuna kadar destekliyoruz. Çünkü oyunlarda haksız rekabetin oluşması biz oyunculara hiçbir oyundan keyif vermeyecektir. Hilesiz bir şekilde oyunu oynayıp keyif almak çok daha eğlenceli. Sen de PUBG Mobile özelleştirmelerine sahip olmak ve basamakları hızlıca atlamak için kabasakalonline.com sitemizden indirimli uc satın alabilirsin.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?