PUBG Mobile Anti Hile Raporu 19 - 25 Mart YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


PUBG Mobile Ban Raporu – 19 Mart ve 25 Mart Arası

PUBG Mobile 3'üncü yıl partisinde Godzilla vs Kong işbirliği yaparak kendi işbirliklerinin arasında kendini hep ön planda olmayı başardı. Ve bu başarı 1 milyar indirmeye ulaşan sayılı oyunlar arasına girmesine işe yaradı. PUBG Mobile sezon sırası temizliğine başladı! PUBG Mobile 19 Mart-25 Mart tarihleri arasında hile kullanan 1.813.787 kullanıcıya oyunun erişimini sınırsız olarak yasakladı. Bu kullanıcılar birbirinden değişik hileler ile oyuncuları haritalarda oyundan soğutan hareketler sergilerken PUBG Mobile yeni ban dalgası ile buna bir önlem daha almıştır.

PUBG Mobile Engellenen Hesaplar

PUBG Mobile engellenen hesapların ligleri ve hangi liglerde en çok hilecinin olduğu aşağıdaki resimlerde detaylı bir şekilde listelenmiştir. Oyun içi raporlama sistemini aktif olarak kullanırsanız bütün hilecilerden bir gün kurtulacağız!


PUBG Mobile Engellenen Hileler

PUBG Mobile oyuncularının hangi liglerde ne kadar hile kullanım oranı olduğunu yukarıdaki fotoğrafta da sizler için listelemiştik. Ama bu kullanılan hileler nedir, bizleri neden oyun oynarken soğutuyorlar ve karşımızdaki hileler hangileriyle bizi alt ettiler.


PUBG Mobile Hile Karşıtı Bir Oluşum İçin

PUBG Mobile hile karşıtıyız! Çünkü oyun içerisinde bulunan eşsiz mekanikleri düzgün kullandığınızda da harikalar yaratabilirsiniz. Özelleştirmeler satın alarak oyun içerisinde bir yıldız olabilirsin. PUBG Mobile UC satın al, eğlenceni katla.

Yeni sezon yaklaşıyor! Royale Pass ve Elite Pass Plus sizleri bekliyor.
-Kabasakal Online Güvencesiyle-


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?