PUBG Mobile Aşk ve Savaş Başlıyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Aşk ve Savaş Başlıyor

PUBG Mobile farklı ve yepyeni bir içerikle karşımıza çıkıyor. PUBG Mobile Aşk ve Savaş, 18 Haziran Cuma yani bu akşam 20:00’da başlıyor. PUBG Mobile Türkiye YouTube kanalında canlı olarak izleyebileceksiniz.

PUBG Mobile Aşk ve Savaş Nedir ?

Bireysel olarak başvuran 16 katılımcının, program içerisinde takım olup çeşitli fiziksel oyunlarda ve PUBG Mobile içerisinde gerçekleşecek görevlerde mücadele ederken, çılgınca eğleneceği bir yarışma programıdır. Birbirini hiç tanımayan 8 erkek 8 kadın yarışmacı, programda gerçekleşecek eşleşme oyununun ardından tercihlerini yaparak kendilerine uygun gördükleri takım arkadaşlarını seçecek. Seçimler sonucunda oluşacak 8 takım, 7 gün boyunca PUBG Mobile’ın özel olarak hazırladığı stüdyolarda yarışacak ve tatil kıvamında bir sürece dahil olacak! Yarışma boyunca ünlü konuklar ve sürpriz sanatçıların katılımıyla bir sürü etkinlik ve konserde doyasıya eğlenecek!

PUBG Mobile Aşk ve Savaş YouTube’da Canlı Yayını

PUBG Mobile “Orkun Işıtmak'ın acısıyla PUBG Mobile'a atlayıp,’nin havuz oyunları ile ferahlayacağız! Müzik!? Tabii ki unutmadık! Aleyna Tilki, İrem Derici, Uzi ve Güneş ile birlikte eğlenceye doyacağımız, dünyaca ünlü futbolcu Nuri Şahin’in taktikleri ile bilgileneceğimiz yarışmamız Ali Biçim'in sunuculuğunda ve Mesut Süre'nin ilişki uzmanlığında başlıyor! İlk bölümü 18 Haziran Cuma 20:00'de PUBG Mobile Türkiye YouTube kanalında” açıklamasıyla bu yeni etkinliği bu şekilde duyurdu.

PUBG Mobile Aşk ve Savaş ile ilgili bilgileri sizinle paylaştık. Türkiye’deki En uygun fiyat garantisi ile PUBG Mobile UC satın almak için buraya tıklamanız yeterli. Satın aldığınız UC, vermiş olduğunuz ID’ye 15 dakika içerisinde yüklenecektir.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?