PUBG Mobile Ban Raporu (1 - 7 Temmuz) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Ban Raporu (1 - 7 Temmuz)

Temmuz ayının başlangıcı ile birlikte ayın ilk haftasının PUBG Mobile Ban Raporu paylaşıldı. Mobile Battle Royale oyuncularının favori oyunu olan PUBG Mobile hile kullanan oyuncular ve hile reklamı paylaşan hesapları yasaklamaya devam ediyor. PUBG Mobile hile kullanıp oyundan kalıcı olarak banlanan oyuncuların sayısında yaşanan artış dört haftadır devam etmekte. PUBG Mobile Ban Raporu hakkındaki detayları haberin devamında sizler ile paylaştık. Şimdi sizler de Kabasakal güvencesi ile PUBG Mobile UC satın alın ve en çok oyuncusu olan battle royale oyununun heyecanına katılın!

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

Toplam 26 haftadır PUBG Mobile hile kullanan oyuncuları banlayama devam ediyor. Böylelikle hilesiz bir battle royale oyunu olma aşamasında ilerleme sarf ediyor. Sadece kullanıcılar hile kullandıkları için yasaklanmıyor aynı zamanda hile kullanılan cihazlarda kalıcı olarak oyundan uzaklaştırılıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesabında yaptıkları paylaşımda banlanan hesapları paylaşırken şu açıklamada bulundu "1 - 7 Temmuz arasında 475.042 hesabı ve 5806 cihazı kalıcı olarak askıya aldık. 26. Haftada 1.295.156.546 takipçi ve görüntülenme ile 16.877 çevrimiçi hile reklamını kaldırdık" PUBG Mobile sosyal medya hesaplarında her hafta ban raporunu paylaşmaya devam ediyor.

PUBG Mobile Hile ve Rütbeler


475.042 PUBG Mobile hile kullanıcısının yasaklandığı yeni haftada ban yiyen oyuncuların %50'si PUBG Mobile X-ray Hilesi kullanıyor. Aynı şekilde bir çok oyuncuda alan hasarı hilesi ve otomatik nişan hilesinden ban yemiş durumda. Ban yiyen oyuncuların toplamda %54'ü gümüş ve bronz liginde bulunuyor. 

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistem


PUBG Mobile gibi rekabetin çok yüksek olduğu bir battle royale oyununda hile kullanıcılarının yasaklanması PUBG Mobile severler için sevindirici bir haber. Sizlerde oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuların oyundan uzaklaştırılmasını ve hilesi bir ortam oluşmasını sağlayabilirsiniz. PUBG Mobile M12 sezonu tüm hızıyla devam ediyor. Şimdi sizlerde PUBG Mobile Oyuncak Dünyası sezonunun heyecanına ortak olmak için aşağıdaki görsele tıklayarak Kabasakal güvencesi ile PUBG UC alabilirsiniz!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?