PUBG Mobile Ban Raporu (10 Haziran - 16 Haziran) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Ban Raporu (10 Haziran - 16 Haziran)

PUBG Mobile yeni haftanın ban raporunu kısa bir süre önce paylaştı. Hepimizin favori Mobile Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG Mobile'da hile kullanıp yasaklanan oyuncuların sayısına bakacak olursan geçen haftaya göre ufak bir artış mevcut. İşte karşınızda yeni haftanın yani 10 - 16 Haziran tarihlerinin PUBG Mobile Ban Raporları!

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

Image

PUBG Mobile her zamanki gibi oyunda hilesiz bir sistemin oluşması için hile kullanan oyuncuları kalıcı olarak uzaklaştırmaya devam ediyor. Uzun zamandan beri hile kullanan oyuncular kalıcı olarak uzaklaştırılıyor fakat bu hafta yasaklanan cihazların sayısında ufak bir yükseliş oldu. Daha önceki haftalarda olduğu gibi hile reklamı yapan sosyal medya hesapları da kalıcı olarak yasaklandı. PUBG Mobile sosyal medya hesabında 10 Haziran - 16 Haziran Ban Raporunu paylaşırken "10 - 16 Haziran tarihleri arasında 449,419 hesap oyundan uzaklaştırılırken, 5.122 cihazın oyuna girişi süresiz bir şekilde yasaklandı. Doğru raporlamaların sayesinde Banpan seninle çok daha güçlü..." açıklamasını bizlere iletti. 

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

Image

449,419 hesabın yasaklandığı PUBG Mobile Ban Raporu'nda, geçen haftalarda olduğu gibi bu hafta da en çok kullanılan PUBG Mobile hile türü Röntgen hilesi oldu. X-ray ya da Röntgen olarak bilinen PUBG Mobile hilesini kullanan oyuncuların yasaklanma oranı %46'da. Ardından %22 ile otomatik nişan hilesi ve %20 alan hasarının değiştirilmesi yer alıyor. Yasaklanan hesapların %32'si Bronz liginde bulunuyor arkasından %19 olarak Gümüş ligi geliyor. Geçmiş haftalara bakarsak bronz liginde yasaklanan oyuncu sayısında bir artış olduğu fakat gümüş ligindeki oranın aynı olduğu söyleyebiliriz. 

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistem

Image

PUBG Mobile gibi rekabetin yüksek olduğu bir oyunda yasaklamaların sürekli olarak devam etmesi gerçekten çok sevindirici bir durum. Sizlerde oyun içinde raporlamalara devam ederek PUBG Mobile hilesi kullanan oyuncuların yasaklanmasını sağlayabilirsiniz. PUBG Mobile M12sezonu başladı! PUBG Mobile M12 sezonunun heyecanına ortak olmak için her zamanki gibi adresiniz Kabasakal. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın ve M12 sezonuna özel PUBG Mobile UC fiyatlarını inceleyin


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?