PUBG Mobile Ban Raporu (12 - 18 Ağustos) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Ban Raporu (12 - 18 Ağustos)

Ağustos ayı için PUBG Mobile Ban Raporu geç de olsa geldi! Dünya çapında en çok oyuncuya sahip olan mobile battle royale oyunu olan PUBG Mobile, hile kullanan oyuncuları düzenli olarak banlayarak haftalık raporlarını sosyal medyada paylaşmaya devam ediyor. Bu hafta yasaklanan oyuncu sayısında geçen haftaya nazaran bir yükseliş söz konusu. Haftalık PUBG Mobile Ban Raporu hakkındaki detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. PUBG Mobile M14 sezonu ise tüm hızıyla devam ediyor. Sizler de PUBG Mobile yeni sezon biletine sahip olmak istiyorsanız Kabasakal her zaman olduğu gibi yanınızda. Hemen indirimli PUBG Mobile UC satın alın!

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu


PUBG Mobile hile kullanıcıların raporlarının paylaşılmasında 32. haftaya girildi. 32 haftadır PUBG Mobile sosyal medya hesaplarında hile kullanan oyuncular hakkındaki raporları yayınlamaya devam ediyor. Bu adımlar ile PUBG Mobile hile kullanılmayan bir battle royale oyunu olma aşamasında adım adım devam ediyor. PUBG Mobile hile kullanan oyuncuları oyundan kalıcı olarak uzaklaştırmak ile kalmıyor. Aynı zamanda hile reklamı yapan sosyal medya hesaplarını da kapatıyor. PUBG Mobile sosyal medya hesaplarında ban raporunu paylaşırken şu açıklamada bulundu: " 12 - 18 Ağustos tarihleri arasında 464,326 hesap oyundan uzaklaştırılırken, 5005 cihazın PUBG Mobile'a girişi yasaklandı. 32. haftada 87,612,156 takipçi ve görüntülenme ile 6476 çevrimiçi hile reklamını kaldırdık"

PUBG Mobile Hile ve Rütbeler


464,326 PUBG Mobile hile kullanıcısının oyundan kalıcı olarak yasaklandığı 32. haftada yasaklanan oyuncuların %46'sı PUBG Mobile X-Ray hilesi kullanıyor. Bu hile ile oyuncular PUBG Mobile oynarken rakiplerinin yerlerini görebiliyor. Aynı zamanda birçok oyuncu PUBG mobile otomatik nişan hilesi kullanıyor. Bu hafta yasaklanan oyuncuların %34'ü bronz liginde bulunuyor.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistem


Çekişmenin ve rekabetin en yüksek olduğu mobil battle royale oyunu PUBG Mobile'da hile kullanıcıların yasaklandığı görmek oyuncularını sevindiriyor. Oyun içerisinde hile kullandığından şüphe duyduğunuz oyuncu varsa şikayet etmeyi unutmayın! Böylelikle sizler de hilesiz bir PUBG Mobile ortamı oluşturulmasına yardımcı olabilirsiniz. Şimdi sizler de PUBG Mobile yeni sezon biletini açmak istiyorsanız adresiniz her zaman olduğu gibi Kabasakal Online. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın ve indirimli PUBG Mobile UC fiyatlarına göz atın!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?