PUBG Mobile Ban Raporu (15 - 21 Temmuz) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


PUBG Mobile Ban Raporu (15 - 21 Temmuz)

Temmuz ayının 3 haftası için PUBG Mobile Ban Raporu geldi! Mobile oyuncuların en çok sevdiği mobil battle royale oyunu olan PUBG Mobile hile kullanıcılarının banlanması üzerindeki çalışmalarına devam ediyor. Banlanan PUBG Mobile oyuncularındaki düşüş ikinci hafta ile devam ediyor. PUBG Moobile Ban Raporu hakkındaki detayların hepsinin haberin devamında sizler ile paylaştık. Yeni sezon kostümlerini beğendiniz mi? Sizler de PUBG Mobile yeni sezon savaş biletine sahip olmak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Hemen en uygun fiyat garantisi ile PUBG Mobile UC satın alın!

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

28 haftadır PUBG Mobile hile kullanan oyuncular hakkındaki ban raporu PUBG Mobile sosyal medya hesaplarına paylaşılmaya devam ediyor. Buradan da anlayabileceğimiz üzere PUBG Mobile hilesiz bir battle royale olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor. Sadece PUBG Mobile hile kullanan oyuncular yasaklanmak ile kalmıyor aynı zamanda PUBG Mobile hile reklamı yapan hesaplarda kapatılıyor. PUBG Mobile ekibi sosyal medyada yaptığı paylaşımda şu açıklamada bulundu: "15 - 21 Temmuz tarihleri arasında 461,938 hesap oyundan uzaklaştırılırken, 5,693 cihazın PUBG Mobile'a girişi yasaklandı. 28. haftada 28,126,230 takipçi ve görüntülenme ile 1,774 çevrimiçi hile reklamını kaldırdık." 

PUBG Mobile Hile ve Rütbeler

461,938 PUBG Mobile hile kullanıcısının yasaklandığı yeni haftada ban yiyen oyuncuların %47'si PUBG Mobile X-Ray hilesi kullanıyor. Aynı şekilde çoğu oyuncu ise PUBG Mobile alan hasarı hilesi ve PUBG Mobile otomatik nişan hilesi kullanıyor. Oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılan PUBG Mobile hile kullanıcıların %34'ü bronz liginde bulunuyor. 

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistem

Mobile battle royale oyunlarında rekabetin en yüksek seviyede olduğu oyunlardan biri olan PUBG Mobile'da hile kullanıcılarının her hafta yasaklanması herkesi sevindiren bir haber. Sizler de oyun içerisinde hile kullandığından şüphelendiğiniz oyuncuları raporlamayı unutmayın. Bu şekilde hilesi bir battle royale oyunu ortamı yaratılmasında katkınız bulunabilir. PUBG Mobile M13 sezonu başladı! PUBG Mobile M13 için ihtiyacınız olan PUBG Mobile UC her zaman olduğu gibi Kabasakal'da. Hemen en uygun fiyat garantisi ile PUBG Mobile UC satın alın!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?