PUBG Mobile Ban Raporu ( 16 - 22 Eylül) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


PUBG Mobile Ban Raporu ( 16 - 22 Eylül)

Yeni bir haftaya daha girdik ve PUBG Mobile hile kullanan oyuncular için yeni bir ban raporu daha yayınlandı. Haftalık olarak yayınlanan PUBG Mobile Ban Raporu ile birlikte hile kullanarak PUBG Mobile'dan uzaklaştırılan oyuncuların raporlamaları paylaşılıyor. 37 haftadır devam eden bu uygulama ile PUBG Mobile hile kullanan oyuncuların sayısındaki değişiklikleri görebiliyoruz. PUBG Mobile M15 sezonu ise harika ödülleri ile tam gaz devam ediyor. Şimdi sizler de yeni PUBG Mobile Royal Pass ödüllerine sahip olmak istiyorsanız Kabasakal Online her zaman olduğu gibi yanınızda. Hemen indirimli fiyatları ile birlikte PUBG Mobile UC satın alın!

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

37. haftasına giren Ban Raporu, PUBG Mobile hile kullanıcıları için raporlarını paylaşmaya devam ediyor. Bu uygulamalar ile birlikte PUBG Mobile hile kullanıcılarının gözleri korkutuluyor ve hile kullanıcılarının sayısında büyük bir düşüş yaşanıyor. PUBG Mobile sadece hile kullanan oyuncuları yasaklamak ile kalmıyor aynı zamanda hile reklamı yapan sosyal medya hesaplarını da kapatmaya devam ediyor. PUBG Mobile sosyal medya hesaplarından ban raporunu paylaşırken böyle bir açıklamada bulundu: " 16 - 22 Eylül tarihleri arasında doğru raporlamalarınız ile 405.610 kullanıcı oyunumuzdan süresiz bir şekilde uzaklaştırılırken, 6566 cihazın oyuna girişi tamamen yasaklandı. 37. haftada 28.229.588 takipçi ve izlenmeye sahip 2091 online hile reklamı kaldırıldı." 

PUBG Mobile Hile ve Rütbeler

405.6010 PUBG Mobile hile kullanıcısının oyundan kalıcı olarak yasaklandığı 37. haftada yasaklanan oyuncuların yarısından fazlası PUBG Mobile X-Ray hilesi kullanıyor. Geri kalan çoğunlukta PUBG Mobile auto aim hilesi ve alan hasarı modifikasyonu kullanıyor. Bu hafta yasaklanan oyuncuların %31'i bronz liginde bulunuyor. 


PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistem

Rekabetin en yüksek olduğu mobil battle royale oyunu olan PUBG Mobile'da hile kullanıcılarının yasaklandığını görmek güzel bir haber. Oyun içerisinde hile kullandığından şüphelendiğiniz oyuncuları yasaklamayı unutmayın. Böylelikle sizler de hilesi bir PUBG Mobile ortamı oluşturulmasına yardımcı olabilirsiniz. Şimdi sizler de PUBG Mobile yeni sezon biletine sahip olmak istiyorsanız adresiniz her zaman olduğu gibi Kabasakal Online. Hemen indirimli PUBG Mobile UC satın almak için aşağıdaki görsele tıklayın.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?