PUBG Mobile Ban Raporu (17 - 23 Haziran) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Ban Raporu (17 - 23 Haziran)

PUBG Mobile Ban Raporunda yeni bir haftaya girdik. Dünyanın en çok oynanan Mobile Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG Mobile'da hile kullanıp yasaklanan oyuncuların sayısı geçen hafta olduğu gibi artmaya devam ediyor.  PUBG Mobile hile kullanıp banlanan oyuncular hakkındaki detaylara haberin devamında ulaşabilirsiniz. PUBG Mobile heyecanına katılmak için tek yapmanız gereken Kabasakal güvencesi ile UC satın al!

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu


PUBG Mobile hile olmayan bir Battle Royale oyunu olma aşamasında adım adım ilerlemeye devam ediyor. Bu hafta PUBG Mobile Ban Raporunda ilgi çekici nokta iki haftadır yasaklanan cihazlarda bir artış olması yönünde oldu. Artık uzun zamandır hile kullanan cihazlar kalıcı olarak PUBG Mobile'dan uzaklaştırılıyor. Sadece hesaplar yasaklanmıyor aynı zamanda PUBG Mobile hile reklamı yapan sosyal medya hesapları da kapatılıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarında yapılan, banlanan hesapları paylaşırken "17 - 23 Haziran arası 452.037 hesabı ve 4.439 cihazı kalıcı olarak askıya aldık. 24 hafta boyunca 548.275.956 takipçi ve görüntülenme ile 34.243 çevrimiçi hile reklamını kaldırdık" açıklamasında bulundu. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşmaya devam ediyor.

PUBG Mobile Hile ve Rütbeler


452.037 PUBG Mobile hile kullanıcısının banlandığı yeni haftada ban yiyen oyuncuların %47'si PUBG Mobile X-Ray hilesi yüzünden ban yedi. Aynı şekilde bir çok oyuncunun otomatik nişan hilesi kullanarak yasaklanması da gözlerden kaçmıyor. Yasaklanan oyunculardan %34'ü Bronz rütbede. %19'luk bir kısım ise gümüş rütbesinde yer alıyor. Genel olarak bakarsak genel olarak hile kullanan oyuncuların düşük liglerde olduğunu görüyoruz.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi


PUBG Mobile gibi rekabetin yüksek olduğu bir oyunda PUBG Mobile hile kullanıcıların yasaklanması tüm oyuncuları sevindiriyor. Sizlerde oyun içi raporlamalara devam ederek hile kullanan oyuncuların oyundan uzaklaştırılmasını sağlayabilirsiniz. PUBG Mobile M12 Oyuncak Dünyası sezonu tüm hızıyla devam ediyor! PUBG Mobile özelleştirmelerine sahip olmak ve M12 sezonu heyecanına ortak olmak için hemen Kabasakal Online güvencesi ile UC satın alın. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?