PUBG Mobile Ban Raporu ( 2 Eylül - 8 Eylül ) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Ban Raporu ( 2 Eylül - 8 Eylül )

Eylül ayının ilk haftası için PUBG Mobile Ban Raporu geldi. Dünya çapında en çok oynanan PUBG Mobile hile kullanan oyuncuları düzenli olarak banlayarak haftalık raporlarını sosyal medyada paylaşmaya devam ediyor. Bu hafta yasaklanan oyuncu sayısında geçen haftaya nazaran bir yükseliş söz konusu. Haftalık PUBG Mobile Ban Raporu hakkındaki detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. PUBG Mobile M14 sezonu ise son haftadayız. Sizler de PUBG Mobile yeni sezon biletine şimdiden hazırlık yapmak istiyorsanız Kabasakal online yanınızda. Hemen indirimli PUBG Mobile UC satın alın!

PUBG Mobile Hile ve Rütbeler

35. haftasına giren Ban Raporu ,PUBG Mobile hile kullanan oyuncular hakkındaki raporlarını paylaşmaya devam ediyor. Bu atılan adımlar ile PUBG Mobile hile kullanılamayan bir battle royale oyunu olma aşamasında emin adımlar atmaya devam ediyor. PUBG Mobile hile kullanan oyuncuları oyundan kalıcı olarak uzaklaştırmakla sorunun çözülmeyeceğinin farkında, bu yüzden PUBG Mobile hile reklamı yapan sosyal medya hesaplarını da kapatıyor. PUBG Mobile sosyal medya hesaplarında ban raporunu paylaşırken şu açıklamada bulundu: "2 - 9 Eylül tarihleri arasında doğru raporlamalarınız ile 465.786 kullanıcı oyunumuzdan süresiz bir şekilde uzaklaştırılırken, 6.520 cihazın oyuna girişi tamamen yasaklandı"

PUBG Mobile Hile ve Rütbeler


465,786 PUBG Mobile hile kullanıcısın kalıcı olarak yasaklandığı 33. haftada yasaklanan oyuncuların %46'sı PUBG Mobile X-Ray hilesi kullanıyor. Aynı zamanda birçok oyuncu PUBG Mobile otomatik nişan hilesi kullanıyor. Bu hafta yasaklanan oyuncuların yüzde %33^ü bronz liginde bulunuyor.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistem

Çekişmenin ve rekabetin en yüksek olduğu mobil battle royale oyunu PUBG Mobile'da hile kullanıcılarının sürekli olarak yasaklandığını görmek oyuncularını sevindiriyor. Oyun içerisinde hile kullandığından şüphelendiğiniz oyuncuları şikayet etmeyi unutmayın! Böylelikle sizler de hilesiz bir PUBG Mobile ortamı oluşturulmasına yardımcı olabilirsiniz. Şimdi sizler de PUBG Mobile yeni sezon biletine sahip olmak istiyorsanız Kabasakal Online yanınızda. Hemen indirimli PUBG Mobile UC satın alın. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak. %5 indirimli alışveriş için "okulamerhaba" kodunu kullanmayı unutmayın.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?