PUBG Mobile Ban Raporu (20 - 26 Mayıs) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Ban Raporu (20 - 26 Mayıs)

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. Mobile Battle Royale oyunlarının en çok tercih edilen oyun olan PUBG Mobile’da hile kullanıp oyundan yasaklanan oyunculara bakarsak, önceki haftalara göre banlanan oyuncularda artış olduğunu görüyoruz. İşte karşınızda 20 - 26 Mayıs Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

Oyunda hilesiz bir sistem olması için hile kullanan oyuncular, her hafta oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılıyor. PUBG Mobile’in yeni haftanın ban raporunda dikkat çeken nokta, hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki bir miktarlık artış oldu. Bir süredir hile kullanan cihazlar da oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılıyor. Hile reklamı yapan hesapların YouTube platformları da kalıcı olarak yasaklandı.  PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için 20 - 26 Mayıs tarihleri arasında banlanan hileciler için: “20-26 Mayıs arası 450.803 hesabı ve 6.612 cihazı kalıcı olarak askıya aldık.  20. hafta boyunca, 8.164.427 takipçi ve görüntüleme ile 5.929 çevrimiçi hile reklamını kaldırdık. “şeklinde açıklama yaptı. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşıyor.

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

435.873 oyuncunun banlandığı yeni haftada, ban yiyen oyuncuların %45’i Röntgen hilesi yüzünden ban yedi. Otomatik nişan hilesi ile hile kullanan ve yasaklanan birçok oyuncu olması da gözden kaçmıyor. Yasaklanan oyunculardan %32’si ise Bronz rütbede. %19’luk kısmın ise Gümüş rütbesine sahip olarak oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Geçen haftaya göre rütbe yüzdelerine bakacak olursak Bronz rütbenin yüzde olarak aynı olduğu bir yasaklama durumunun mevcut olduğunu görüyoruz.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de rekabete dayalı bir sistem için yasaklamaların devam etmesi birçok oyuncuyu oldukça memnun ediyor. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırabilirsiniz. PUBG Mobile M11 Gizli Avcılar Sezonu tüm hızıyla devam ediyor! PUBG Mobile özelleştirmelerine sahip olarak, M11 Sezonu heyecanına ortak olmak için kabasakalonline.com sitemizden En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın almak için hemen aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?