PUBG Mobile Ban Raporu (22 - 28 Temmuz) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Ban Raporu (22 - 28 Temmuz)

Temmuz ayının son PUBG Mobile Ban Raporu paylaşıldı. Mobilde en çok oynanan battle royale oyunu olan PUBG Mobile, hile kullanan oyuncuları kalıcı olarak uzaklaştırmaya ve detayları hakkında rapor paylaşmaya devam ediyor. Bu hafta yasaklanan PUBG Mobile hesaplarında ufak bir artış mevcut. PUBG Mobile Ban Raporu hakkındaki detayların hepsi haberin devamında sizleri bekliyor. Bir diğer büyük haber ise PUBG Mobile Mumya Setinin geri dönüşü oldu. Mumya Setini aldınız mı? Mumya Setine sahip olmak için ihtiyacınız olan PUBG Mobile UC Kabasakal'da. Hemen indirimli fiyatları ile PUBG Mobile UC satın al!

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

29 haftadır PUBG Mobile hile kullanan oyuncuları yasaklamaya ve bunun hakkındaki ban raporunu PUBG Mobile sosyal medya hesaplarında paylaşmaya devam ediyor. Bu süreç içerisinde PUBG Mobile hile kullanımı bir hayli azaldı. Bu da demek oluyor ki PUBG Mobile hilesiz bir battle royale oyunu olma aşamasında hızlı adımlar ile ilerliyor. PUBG Mobile sadece hile kullanan oyuncuları yasaklamak ile kalmıyor hile reklamı yapan sosyal medya hesaplarını da kapatıyor. Bu hafta ban raporunu paylaşırken PUBG Mobile sosyal medya hesaplarında şu açıklamada bulundu: "22 - 28 Temmuz tarihleri arasında 462,389 hesap oyundan uzaklaştırılırken, 5580 cihazın PUBG Mobile'a girişi yasaklandı. 29. haftada 4,212,212 takipçi ve görüntülenme ile 1123 çevrimiçi hile reklamını kaldırdık"

PUBG Mobile Hile ve Rütbeler

462,389 PUBG Mobile hile kullanıcısının oyundan kalıcı olarak yasaklandığı 29. haftada yasaklanan oyuncuların %46'sı PUBG Mobile X-Ray hilesi kullanıyor. Aynı şekilde bir çok PUBG Mobile oyuncusu alan hasarı hilesi ve PUBG Mobile otomatik nişan hilesi kullanıyor. Oyundan yasaklanan oyuncuların %34'ü bronz liginde bulunuyor. 

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistem

Rekabetin en yüksek olduğu mobil battle royale oyunlardan biri olan PUBG Mobile'da hile kullanıcılarının her hafta yasaklandığı görmek tüm oyuncuları sevindiriyor. Oyun içerisinde hile kullandığından şüphelendiğiniz oyuncuları şikayet ederek hilesiz bir PUBG Mobile ortamı oluşturulmasında yardımcı olabilirsiniz. Sizlerde PUBG Mobile'da yeni kostümlere sahip olmak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. İndirimli PUBG Mobile UC satın almak için tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?