PUBG Mobile Ban Raporu (24 Haziran - 30 Haziran) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Ban Raporu (24 - 30 Haziran)

Haziran ayının son haftası için PUBG Mobile Ban Raporu geldi! Oyuncular tarafından en çok sevilen ve en çok oyuncusu olan mobile battle royale oyunu PUBG Mobile hile kullanan oyuncuları banlamaya devam ediyor. PUBG Mobile hile kullanıp banlanan oyuncu sayısında yaşanan artış son 3 haftadır devam ediyor. PUBG Ban raporu hakkındaki detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Şimdi sizlerde Kabasakal güvencesi ile birlikte PUBG Mobile UC satın alın ve en keyifli battle royale oyununun heyecanına katılın!

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile hile kullanan oyuncuları banlayarak hile olmayan bir battle royale oyunu olma aşamasında ilerlemeye devam ediyor. 3 haftadır PUBG Mobile hile kullanarak banlanan oyuncuların sayısında bir artış devam ediyor. Aynı zamanda PUBG Mobile'dan hile kullanarak banlanan oyuncuların cihazları da kalıcı olarak oyundan uzaklaştırılıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarında yapılan, banlanan hesapları paylaşırken "24 - 30 Haziran arası 467.767 hesabı ve 5022 cihazı kalıcı olarak askıya aldık. 25. haftada  218.462.827 takipçi ve görüntülenme ile 12.789 çevrimiçi hile reklamını kaldırdık" açıklamasında bulundu. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşmaya devam ediyor. 

PUBG Mobile Hile ve Rütbeler

467.767 PUBG Mobile hile kullanıcısının banlandığı yeni haftada ban yiyen oyuncuların %48'i PUBG Mobile X-Ray hilesi yüzünden ban yedi. Aynı şekilde bir çok oyuncu otomatik nişan hilesi kullanarak yasaklanması da gözlerden kaçmıyor. Yasaklanan oyuncuların %36'sı Bronz rütbede. %19'luk bir kısım ise gümüş rütbesinde yer alıyor. Genele baktığımızda hile kullanan oyuncuların düşük liglerde olduğu görünüyor.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistem


Pubg Mobile gibi rekabetin yüksek olduğu bir oyunda PUBG Mobile hile kullanıcılarının yasaklanması tüm oyuncular için sevindirici bir haber. Sizlerde oyun içi raporlamalara devam ederek hile kullanan oyuncuların oyundan uzaklaştırılmasını sağlayabilirsiniz. PUBG Mobile M12 Oyuncak Dünyası sezonu tüm hızıyla devam ediyor! Şimdi sizlerde M12 sezonuna ortak olmak için aşağıdaki görsele tıklayın ve Kabasakal güvencesi ile hemen PUBG Mobile UC satın alın!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?