PUBG Mobile Ban Raporu (27 Mayıs - 2 Haziran) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Ban Raporu (27 Mayıs - 2 Haziran)

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu kısa bir süre önce paylaşıldı. En çok sevilen Mobile Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG Mobile’da hile kullanıp oyundan yasaklanan oyunculara bakacak olursak, önceki haftalara göre banlanan oyuncularda bir miktar düşüş olduğunu görüyoruz. İşte karşınızda 27 Mayıs - 2 Haziran Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

Oyunda hilesiz bir sistem olması için hile kullanan oyuncular, her hafta oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılıyor. PUBG Mobile’in yeni haftanın ban raporunda dikkat çeken nokta, hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki ufak bir düşüş oldu. Bir süredir hile kullanan cihazlar da oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılıyor. Her hafta olduğu gibi hile reklamı yapan hesapların YouTube platformları da kalıcı olarak yasaklandı.  PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için 27 Mayıs - 2 Haziran tarihleri arasında banlanan hileciler için: “27 Mayıs - 2 Haziran  tarihleri arasında #Banpan'da neler olmuş, hep birlikte inceleyelim! 442.569 hesap oyundan uzaklaştırılırken, 6.088 cihazın oyuna girişi tamamen yasaklandı. #Banpan ile birlik olduğun için teşekkürler. “şeklinde açıklama yaptı. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşıyor.

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

442.569 oyuncunun banlandığı yeni haftada, ban yiyen oyuncuların %46’sı Röntgen hilesi yüzünden ban yedi. Otomatik nişan hilesi ile hile kullanan ve yasaklanan birçok oyuncu olması da dikkat çekiyor. Yasaklanan oyunculardan %32’si ise Bronz rütbede. %19’luk kısmın ise Gümüş rütbesine sahip olarak oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Geçen haftaya göre rütbe yüzdelerine bakacak olursak Bronz rütbenin yüzde olarak aynı olduğu bir yasaklama durumunun mevcut olduğunu görüyoruz.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de rekabete dayalı bir sistem için yasaklamaların devam etmesi oldukça memnun edici. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırabilirsiniz. PUBG Mobile M11 Gizli Avcılar Sezonu'nun sonlanmasına çok az bir süre kaldı! PUBG Mobile özelleştirmelerine sahip olarak, M11 Sezonu heyecanına ortak olmak için kabasakalonline.com sitemizden En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın almak için hemen aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?