PUBG Mobile Ban Raporu ( 29 Nisan - 5 Mayıs) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Ban Raporu ( 29 Nisan - 5 Mayıs)

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. Mobile Battle Royale denilince akla gelen ilk oyunlardan birisi olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan önceki haftalara göre banlanan oyuncularda bir miktar düşüş olduğunu görüyoruz. İşte karşınızda 29 Nisan - 5 Mayıs Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in yeni haftanın ban raporunda dikkat çeken önemli noktalardan birisi hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki düşüş oldu. Sürekli hile kullanan cihazlar da oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılıyor. Hile reklamı yapan birçok YouTube platformu da her hafta olduğu gibi kalıcı olarak yasaklandı. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncular, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için 29 Nisan - 5 Mayıs tarihleri arasında banlanan hileciler için: “#Banpan'da bu hafta neler olmuş, hep birlikte inceleyelim! 29 Nisan - 5 Mayıs tarihleri arasında 436.590 hesap oyundan uzaklaştırılırken, 6.013 cihazın oyuna girişi tamamen yasaklandı. #Banpan ile birlik olduğun için teşekkürler, raporlamaların sayesinde günden güne daha güçlüyüz... “şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşıyor.

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

436.590 oyuncunun banlandığı yeni haftada, ban yiyen oyuncuların %47’si Röntgen hilesi yüzünden ban yedi. Otomatik nişan hilesi ile hile kullanan ve yasaklanan birçok oyuncu olması da gözden kaçmıyor. Yasaklanan oyunculardan %33’ü ise Bronz rütbede. %18’lik kısmın ise Gümüş rütbesine sahip olarak oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Geçen haftaya göre rütbe yüzdelerine bakacak olursak Bronz rütbenin yüzde olarak aynı olduğu bir yasaklama durumunun mevcut olduğunu görüyoruz.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de rekabete dayalı bir sistem olması için yasaklamaların devam etmesi oyuncular tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebilirsiniz. PUBG Mobile M10 Mikro Savaş Sezonu'nun sonlanmasına çok az kaldı! PUBG Mobile özelleştirmelerine sahip olmak ve M10 Sezonu heyecanına ortak olmak için kabasakalonline.com sitemizden En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?