PUBG Mobile Ban Raporu (3 - 9 Haziran) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Ban Raporu (3 - 9 Haziran)

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu Haziran ayının ilk haftası için paylaşıldı. En çok tercih edilen Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile'da hile kullanıp yasaklanan oyuncular, geçen haftalara göre azalmış gibi duruyor. İşte karşınızda 3 - 9 Haziran Ban Raporları.

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile oynarken sistemin hilesiz olması için, hile kullanan oyuncular her hafta kalıcı olarak oyundan uzaklaştırılmakta. Bu hafta yayınlanan PUBG Mobile Ban Raporunda geçen haftaya göre düşüş olması sevindirici. Uzun süredir PUBG Mobile'da hile kullanan oyuncular kalıcı olarak uzaklaştırılmakta. Aynı zamanda hile reklamı yapan sosyal medya platformları da kalıcı olarak kapatılıyor. PUBG Mobile hile kullanarak banlanan oyuncuları duyurdukları haftalık Ban Raporunu paylaşırken "447746 hesap oyundan uzaklaştırılırken, 5065 cihazın oyuna girişi tamamen yasaklandı." açıklamasında bulundu. Bu açıklamaları PUBG Mobile her hafta sosyal medya hesaplarında paylaşmaya devam ediyor.

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

447746 oyuncunun PUBG Mobile hile kullanımından banlandığı bu yamada geçen yamalardaki gibi en çok kullanılan hile türü X-ray yani Röntgen hilesi oldu. PUBG Mobile hile kullanıcılarının %34'ü Bronz aşamasında ki oyunculardan oluşuyor. Bu sayı geçen haftalara göre artmış durumda. Aynı zamanda banlanan oyuncuların %19'u da gümüş rütbesinde. Geçen hafta PUBG Mobile Ban Raporunda banlanan gümüş ligi oyuncuları da %19'luk bir dilimdeydi.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile hilesi en çok Youtube platformunda paylaşılmış gibi görünüyor. Fakat bu kanalların hepsi PUBG Mobile ekibi sayesinde kalıcı olarak kapatılmış durumda. PUBG Mobile içerisinde rekabete dayalı bir sistem olduğu için hile kullanan oyuncuların yasaklanması tüm PUBG Mobile oyuncularını mutlu ediyor. Aynı zamanda PUBG Mobile M11 Gizli Avcılar Sezonu devam ediyor. Sizlerde PUBG Mobile M11 sezonu heyecanına katılmak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın PUBG Mobile UC satın alın!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?