PUBG Mobile Ban Raporu (5 - 11 Ağustos) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Ban Raporu (5 - 11 Ağustos)

Ağustos ayının ortası için PUBG Mobile Ban Raporu paylaşıldı. En çok oyuncuya sahip olan battle royale oyunu PUBG Mobile, hile kullanan oyuncuları kalıcı olarak uzaklaştırarak hilesiz bir battle royale oyunu ortamı oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Bu hafta yasaklanan oyuncuların sayısında ufak bir azalma var. PUBG Mobile Ban Raporu hakkındaki detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. PUBG Mobile M14 sezonuna ise sayılı günler kaldı. Siz de şimdiden PUBG Mobile yeni sezona hazırlık yapmak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Hemen indirimli fiyatları ile birlikte PUBG Mobile UC satın alın!

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

31 haftadır PUBG Mobile hile kullanan oyuncuları yasaklamaya ve bunun hakkındaki ban raporunu düzenli olarak PUBG Mobile sosyal medya hesaplarında paylaşmaya devam ediyor. Bu süreç sayesinde PUBG Mobile hile kullanıcıları yüksek oranda azaldı. Bu da demek oluyor ki PUBG Mobile hile kullanılmayan bir battle royale oyunu alma aşamasında hızlı adımlar atmaya devam ediyor. PUBG Mobile hile kullanan oyuncuları banlamak ile kalmıyor hile reklamı yapan sosyal medya hesapları kapatmaya devam ediyor. PUBG Mobile sosyal medya hesaplarında şu açıklamada bulundu: "5 - 11 Ağustos tarihleri arasında 457,318 hesap oyundan uzaklaştırılırken, 5156 cihazın PUBG Mobile'a girişi yasaklandı. 31. haftada 138,973,327 takipçi ve görüntülenme ile 8648 çevrimiçi hile reklamını kaldırdık"

PUBG Mobile Hile ve Rütbeler

457,318 PUBG Mobile hile kullanıcısının oyundan kalıcı olarak yasaklandığı 31. haftada yasaklanan oyuncuların %47'si PUBG Mobile X-Ray hilesi kullanıyor. Aynı şekilde birçok oyunda PUBG Mobile oyuncusu alan hasarı hilesi PUBG Mobile otomatik nişan hilesi kullanıyor. Oyundan yasaklanan oyuncuların %35'i bronz liginde bulunuyor.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistem

Rekabetin en yüksek olduğu mobil battle royale oyunlardan biri olan PUBG Mobile'da hile kullanıcılarının her hafta yasaklandığını görmek tüm oyuncuları sevindiriyor. Oyun içerisinde hile kullandığında şüphelendiğiniz oyuncuları şikayet ederek hilesiz bir PUBG Mobile ortamı oluşturulmasında yardımcı olabilirsiniz. Sizler de PUBG Mobile'da yeni kostümlere sahip olmak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. İndirimli PUBG Mobile UC satın almak tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?