PUBG Mobile Ban Raporu (6 - 12 Mayıs) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Ban Raporu (6 - 12 Mayıs)

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. Mobile Battle Royale oyunlarının öncüsü olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan önceki haftalara göre banlanan oyuncularda artış olduğunu görüyoruz. İşte karşınızda 6 - 12 Mayıs Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncular, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılıyor. PUBG Mobile’in yeni haftanın ban raporunda dikkat çeken nokta, hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki çok az bir miktar artış oldu. Uzun bir süredir hile kullanan cihazlar da oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılıyor. Hile reklamı yapan hesapların YouTube platformu da her hafta olduğu gibi kalıcı olarak yasaklandı.  PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için 6 - 12 Mayıs tarihleri arasında banlanan hileciler için: “#Banpan ile bu hafta neler olmuş, hep birlikte inceleyelim! 6 - 12 Mayıs tarihleri arasında 437.217 hesap oyundan uzaklaştırılırken, 5.970 cihazın oyuna girişi tamamen yasaklandı. #Banpan ile hep birlikte daha güçlüyüz... “şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşıyor.

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

437.217 oyuncunun banlandığı yeni haftada, ban yiyen oyuncuların %47’si Röntgen hilesi yüzünden ban yedi. Otomatik nişan hilesi ile hile kullanan ve yasaklanan birçok oyuncu olması da gözden kaçmıyor. Yasaklanan oyunculardan %32’si ise Bronz rütbede. %19’luk kısmın ise Gümüş rütbesine sahip olarak oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Geçen haftaya göre rütbe yüzdelerine bakacak olursak Bronz rütbenin yüzde olarak biraz daha fazla olduğu bir yasaklama durumunun mevcut olduğunu görüyoruz.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de rekabete dayalı bir sistem olması için yasaklamaların devam etmesi birçok oyuncuyu oldukça memnun ediyor. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırabilirsiniz. PUBG Mobile M10 Mikro Savaş Sezonu için son 3 gün! PUBG Mobile özelleştirmelerine sahip olmak ve M11 Sezonu hazırlıklarını tamamlamak için kabasakalonline.com sitemizden En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?