PUBG Mobile Ban Raporu (7 - 14 Temmuz) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Ban Raporu (7 - 14 Temmuz)

Temmuz ayının ikinci haftasının PUBG Mobile Ban Raporu geldi! Mobil oyuncuların favori Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile hile kullanan oyuncular yasaklanmaya ve oyundan uzaklaştırılmaya devam ediyor. Aynı zamanda PUBG Mobile hile reklamı ve tanıtımı yapan sosyal medya hesapları kapatılmaya devam ediyor. Son 4 haftadır artmaya devam eden ban sayıları bu hafta düşüşe geçmiş durumda. PUBG Mobile Ban Raporu hakkındaki detayların hepsi haberin devamında sizleri bekliyor. PUBG Mobile M13 sezonu hazırlıklarınız için Kabasakal yanınızda. Hemen hızlı teslimat garantisi ile PUBG Mobile UC satın alın!

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

27 haftadır PUBG Mobile hile kullanan oyuncular banlanmaya devam ediyor. Bu da demek oluyor ki PUBG Mobile hilesiz bir battle royale oyunu olmaya devam ediyor. Sadece kullanıcılar hile kullandıkları için yasaklanmakla kalmıyor aynı zamanda hilenin kullanıldığı cihaz kalıcı olarak PUBG Mobile’dan uzaklaştırılıyor. PUBG Mobile ekibi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu açıklamada bulundu: "7 - 14 Temmuz tarihleri arasında 472,258 hesap oyundan uzaklaştırılırken, 4,967 cihazın PUBG Mobile'a girişi yasaklandı. 27. haftada 45,979,561 takipçi ve görüntülenme ile 1,555 çevrimiçi hile reklamını kaldırdık." PUBG Mobile sosyal medya hesaplarında haftalık olarak ban raporunu paylaşmaya devam ediyor.

PUBG Mobile Hile ve Rütbeler

472,258 PUBG Mobile hile kullanıcısının yasaklandığı yeni haftada ban yiyen oyuncuların %47'si PUBG Mobile X-Ray hilesi kullanıyor. Aynı şekilde birçok oyuncu alan hasarı hilesi ve otomatik nişan hilesi kullanıyor. Ban yiyen PUBG Mobile oyuncularının %34'ü bronz liginde bulunuyor. 

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistem

Mobil battle royale oyunlarından en popüleri ve rekabetin en çok yüksek olduğu oyunlardan biri olan PUBG Mobile'da hile kullanan oyuncuların yasaklanması herkesi sevindiren bir haber. Sizler de oyun içerisinde şüphelendiğiniz oyuncuları veya hile kullandığınızı tespit ettiğiniz oyuncuları raporlayarak hilesiz bir battle royale oyunu ortamı yaratılmasında yardımcı olabilirsiniz. PUBG Mobile M12 sezonunda ise bugün son gün! PUBG Mobile M13 hazırlıklarına hemen başlayın. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklayıp PUBG UC almak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?