PUBG Mobile Cadılar Bayramı Etkinliği YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Cadılar Bayramı Etkinliği

PUBG Mobile hız kesmeden kullanıcılarına her zaman yeni içerikler ve yeni etkinlikler sunmaya devam ediyor. PUBG Mobile Yeni Erangel ve 1.0 güncellemesi ile oyuncuların oldukça beğenisini kazanan PUBG Mobile 23 Ekim 2020 ‘de Cadılar Bayramı Etkinliği başlıyor.

PUBG MOBİLE Cadılar Bayramı Etkinliği ile Gelicekler

PUBG Mobile Hastalık Modu

PUBG Mobile Hastalık Modu tüm oyuncular tarafından seviliyor ve beklenen an geldi çattı! PUBG Mobile Hastalık Modu 23 Ekim 2020 ‘de başlıyor. Bu modda hem zombi hem insan olarak savaşmak mümkün. İki adet takım mevcuttur Zombiler ve Muhafız. Muhafızlar Zombilere karşı kendini savunacak, Zombiler Muhafızları öldürerek zombiye çevirmeye çalışacak. 3 Round şeklinde oynanmaktadır. Zombiler ne kadar çok muhafız öldürürse Zombi leveli artıyor ve özellikleri artıyor. Muhafızlar ise son 3 kişi kaldığında BİTİRİCİ ‘ye dönüşür. Bitiriciler normalden daha fazla ve yakında vurmaktadır. Bitiricileri bir an önce akla! Kendini zafere ulaştır ben senden yanayım!

Cadılar bayramı maskeli zombiler, bal kabakları, yeni özelleştirme objeleri, ve mumlar.

PUBG Mobile Eğlence Parkı

PUBG Mobile Eğlence Parkı 23.10.2020 'de sizlerle. Burada yeni oyuncular ile arkadaşlık edinebilir, bazı becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Atış poligonu üzerinde birbirinizle yarışabilirsiniz bu yarışı liderlik panosunda sıralamanızı görebilirsiniz. Eğlence parkında düellolar yapıp rakiplerine meydan okuyarak eğlenebilirsin. Önce dostluk, sonra mücadele! Unutmayınki eğlence parkında selfie çekilerek anınızı ölümüzleştirebilirsiniz. Tabikide birbirinden çok eşşiz içerik ve yarışmalar için eğlence parkını sabırsızlıkla bekleyin. PUBG Mobile Eğlence Parkı sizi bekliyor!


Birbirinden eşşiz etkinliklerden geri kalmamak için PUBG Mobile UC Satın Al


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?