PUBG Mobile Çığ Zırh-X Kostümü Seni Bekliyor ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Çığ Zırh-X Kostümü Seni Bekliyor !

En çok sevilen Mobile Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG Mobile için uzun süredir beklenen Çığ Zırh-X oyuna eklendi. Oyuncuların merakla beklediği yepyeni kostüm ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. Çığ Zırh-X’e sahip olmak için PUBG Mobile UC satın alma adresiniz Kabasakal Online !

Çığ Zırh-X Kostümü

Buzlu taç, elmas işlemeli buzdan zırh, değerli metallerin içine yerleştirilen ay taşı kristalleri … Hepsinin birleşimi ile ortaya çıkan efsanevi bir kostüm : Çığ Zırh-X ! Oyuncular bu zırha sahip olabilmek için şimdiden şanslarını deneyeme başladılar bile. 24 Aralık tarihinde oyuna eklenen Çığ Zırh-X’i almak için 31 Ocak 2022 tarihine kadar süreniz bulunuyor.

Çığ Zırh-X Nasıl Alınır ?

Bilet sistemi ile sahip olabileceğiniz Çığ Zırh-X için 1 bilet 60 UC, 10 bilet ise 600 UC değerinde oluyor. Rastgele olarak açtığınız biletlerden Çığ Zırh-X’e veya bilet içerisindeki diğer özelleştirmelere sahip olabileceksiniz.

Çığ Zırh-X’e dair tüm detayları size aktardık. Bu ilgi çekici özelleştirme ile ilgili düşünceleriniz yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. PUBG Mobile M6 Destansı Kış Sezonu ile birlikte Çığ Zırh-X’e sahip olmak için ihtiyacınız olan UC’ye aşağıdaki görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz. Görsele tıkla, UC al, heyecanı doyasıya yaşa !Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?